فروش آلو خشک
خانه / آلو خشک اسلایس شده

آلو خشک اسلایس شده

یکی از روشهای نوین و جدید در خشک کردن میوه های مختلف از جمله آلو روش اسلایس کردن میباشد، که به آن چیپس آلو یا آلو خشک اسلایس شده گفته میشود. در این روش آلوهای درشت توسط دستگاه اسلایس بصورت حلقه ای برش داده میشود و سپس در دستگاه خشک کن میوه، خشک شده و سورت و بسته بندی میشود.

تهیه آلو اسلایسی

برای تهیه و تولید آلو اسلایس شده معمولا از آلو های درشت مانند آلو شابلون و آلو کالیفرنیا استفاده میشود. اسلایس شده آلو شابلون دارای طعمی ترش و اسلایس شده آلو کالیفرنیا دارای طعمی شیرین میباشد.

مزایای استفاده از چیپس آلو

چیپس آلو دارای طعمی بسیار دلپذیر است و با ذائقه اکثر کودکان و نوجوانان جور میباشد، لذا این محصول میتواند جاگزین بسیار مناسبی برای انواع چیپس و پفک ها باشد که بسیار مضر هستند.

در چیپس آلو مقادیر بسیار زیادی از انواع مواد معدنی مانند:

  • کلسیم
  • پتاسیم
  • آهن

موجود بوده که سبب متراکم و محکم شدن استخوانها در سنین پایین شده و از پوکی استخوان در دوران پیری جلوگیری میکند. علاوه بر این آلو دارای خاصیت مسهل بودن است و کمک بسیار زیادی به هضم بهتر غذاها مینماید.

بازار فروش آلو اسلایس شده

از آنجایی که روش اسلایس کردن و چیپس میوه یکی از روشهای جدید تولید میوه های خشک است تمام موارد بهداشتی در تولید در آن رعایت شده و بسیار سالم و مفید میباشد.

از همین رو در اکثر شهرهای ایران این محصول میتواند بازار بسیار خوبی داشته باشد و در امر صادرات نیز اکثر کشورهای پیشرفته خواهن استفاده از این محصول میباشند. لذا خرید و فروش آن میتواند برای فعالین در حوزه خشکبار بسیار سود آور باشد.

شرکت بازرگانی رایکا در حال ترویج و آموزش تولید این محصول به کشاورزان و باغداران شهرستان نیشابور است و امید است که بتوانیم با تولید یک محصول با کیفیت بازار آلو اسلایس شده را بسیار پر رونق و صادرات آن را در تناژ بالا به کشورهای مختلف انجام دهیم.

 

بازرگانی رایکا