فروش آلو خشک
خانه / درباره ما

درباره ما

شرکت تولیدی و بازرگانی رایکا فعالیت خود را از شهرستان نیشابور در استان خراسان رضوی و به عنوان مرکز پخش انواع آلو خشک و خشکبار آغاز نمود، این شرکت به عنوان یک تامین کننده دسته اول به لطف خدا در سال های اخیر توانسته با استفاده از ظرفیتهای کل استان خراسان و استانهای دیگر در بخش خشکبار، مجموعه ای از بهترین محصولات را به صورت عمده و جزیی با بسته بندیهای مختلف به تمامی تاجران و فروشندگان این حوزه، ارائه نماید.

امید است که بتوانیم با همت و تلاش اعضای مجموعه و همچنین استفاده از نظرات و پیشنهادات شما مشتریان عزیز گامی بلند در راستای شکوفایی صنعت خشکبار کشور برداریم.

اهداف کلی شرکت

در این مجموعه سعی شده تا با استفاده از کادری توانا در حوزه تولید، سورتینگ و همچنین استفاده از دستگاه های بروز بسته بندی، انواع آلو خشک را با بهترین کیفیت محصول و بسته بندی آماده و به بازار عرضه نماییم.

هدف کلی مجموعه ارسال یک محصول با کیفیت برای مشتریان است تا علاوه بر دسترسی خریداران به یک محصول خوب، دست دلالان و واسطه ها نیز از بازار کوتاه شده و قیمت تمام شده برای خریداران بسیار به صرفه تر شود.

سابقه کاری شرکت

در طول فعالیت شرکت در حوزه آلو خشک، این مجموعه توانسته علاوه بر ارسال بار برای بسیاری از خریداران در سراسر کشور و جلب رضایت این افراد با مجموعه های بزرگی همچون:

   مجموعه فروشگاه های افق کوروش

  مجموعه فروشگاه های اتکا

    شرکت بزرگ سحرخیز

افتخار همکاری داشته باشد.

در حوزه صادرات نیز تاکنون محصولات این شرکت به کشورهای:

 کانادا

 آمریکا

 امارات

 استرالیا

 پاکستان

 عریستان

ارسال شده است.

با تشکر

شرکت تولیدی رایکا

لوگو شرکت رایکا

بازرگانی رایکا