آلو ارزان قیمت و مناسب جهت عرضه در فروشگاه

در این مجموعه انواع آلو خشک از جمله آلو ارزان قیمت و مناسب جهت عرضه در فروشگاه ها و مراکز عرضه عمده مواد غذایی و خشکبار فروشیها موجود بوده که خریداران محترم میتوانند نسبت به خرید فله و یا بسته بندی شده انواع آلو خشک در تمام طول سال اقدام نمایند.

فروش آلو خشک های امسالی و مرغوب به همراه بسته بندی سبب شده تا این مجموعه بتواند میزان رضایتمندی مشتریان خود را تا حد زیادی افزایش دهد. بسته بندی آلو سبب عمر بیشتر محصول شده و آن را از عوامل مضر محیطی مصون نگه میدارد.

فروش آلو خورشتی

نوسان قیمت و تاثیر آن در بازار خشکبار

متاسفانه نوسان قیمتی شدید در بازار محصولات و کالاها سبب شده تا اقتصاد کشور ناپایدار و گیج کننده باشد.

امروز محصولات یک قیمت دارند و فردا قیمت آنها دچار تغییر میشود. اگر صادر کننده باشید که بدتر چرا که در کشورهای دیگر نرخها ثابت است و اصلا برای خریداران خارجی این نوسانات قابل درک نیستند.

مثالی برایتان بزنیم از یک دوست که به چین سفر داشته و برای خرید وارد یک پاساژ فروش قطعات الکترونیکی شده. موتوری را قیمت کرده که به او گفتند یک یوان میشود.

بعد قیمت سالهای قبل همان محصول را جویا شده که همان یک یوان بوده است. و تعجب کرده و موضوع را با دوست چینی خود مطرخ کرده و اوضاع ایران را برای او شرح داده و و گفته که در ایران هر روز قیمتها دچار نوسان هستند.

و فرد چینی نیز گفته که در چین اگر قیمتها سالی یکبار تغییر کند شخص فروشنده سه سال طول میکشد که قیمتها را از حفظ کند و این شدنی نیست. و گفته که ایرانیها بسیار باهوش هستند که میتواند قیمتها را بخاطر بسپارند.

و واقعیت هم همین است که این نوسانات زیاد فعالان اقتصادی ایران را ورزیده تر و باهوشتر کرده است.

اما به قیمت جان کندن و هلاک شدن.

به قیمت خسته شدن و نا امید شدن.

به قیمت اینکه شب و روزشان شده کسب دو لقمه نان که حلال و حرامش بماند.

آلو ارزان قیمت

 

آلو ارزان قیمت جهت عرضه در فروشگاه

با توجه به گرانی انواع خشکبار از جمله آلو سعی کرده ایم تا با کاهش هزینه ها محصولاتی تهیه کنیم که از نظر قیمتی نسبت به بازار پایینتر باشند تا همه اقشار درآمدی بتوانند از آن استفاده نمایند.

در این مجموعه آلو خشک در گریدبندی های مختلف تولید شده که میتوانید با توجه به بازار فروشتان نسبت به خرید انواع آلو خشک اقدام نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما