بازار انواع آلو خورشتی تازه

فروشنده آلو بخارا

بازار انواع آلو خورشتی


انواع آلو خورشتی تازه به خاطر داشتن طعم و خاصیت فراوانی که دارد، در بازار بسیار خرید و فروش می شود. این محصول کشاورزی تقریبا در تمامی فروشگاه هایی که در زمینه فروش خشکبار فعالیت می کنند دیده می شود. اگر شما بازار انواع آلو خورشتی تازه را در ایران و یا سایر کشورهای جهان پیدا کرده اید، برای تامین می توانید روی ما حساب کنید.

انواع آلو خورشتی خشک شده را بشناسیم

  • آلو بخارا: نوعی آلو می باشد دارای طعمی ملس با رنگی طلایی رنگ که مرکز تولید آن شهرستان نیشابور می باشد.
  • آلو برقانی: نوعی آلو با طعمی ترش و رنگی قرمز که شهری به نام برقان در نزدیکی شهرستان کرج کشت می شود.
  • آلو شوقانی: از بهترین انواع آلو خورشتی خشک شده به طوری که هسته آلو به راحتی جدا می شود و همانند آلو بخارا دارای طعمی ملس و رنگی طلایی می باشد.
  • آلو طرقبه: یکی دیگری از محصولات کشاورزی که در نیشابور تولید می شود آلو طرقبه می باشد که دارای رنگی تمایل به سبز با طعمی شیرین می باشد.
  • آلو حاج حسنی: آلو حاج حسنی نیز در شهر نیشابور کشت می شود و داری سایزی تقریبا درشت نسبت به دیگر انواع آلو های خشک شده می باشد و طعمی ترش و رنگش زرد و یا طلایی می باشد.
  • آلو شمس: یکی دیگر از بهترین انواع آلو خورشتی که دارای قیمت بالایی هم می باشد آلو شمس است که در شهر نیشابور و طرقبه مشهد کشت می گردد دارای طعمی ترش است اکثرا که به صورت آفتابی خشک می شوند.
  • و …

انواع آلو خورشتی تازه

بازار انواع آلو خورشتی تازه خشک شده

همانطور که گفته شد آلو های خورشتی دارای انواع مختلفی هستند که یکی از مهمترین عوامل تعیین قیمت آلو بخارا، آلو شوقانی و دیگر انواع آلوهای خورشتی در بازار، میزان عرضه و تقاضا برای این محصولات کشاورزی می باشد که شما عزیزان برای مطلع شدن از قیمت روز بایستی با مرکز فروش آن در کشور تماس بگیرید.

منبع: مرجع فروش آلو خشک، آلوچه و ترشک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *