شرایط صادرات آلو خشک همراه با مجوزات گمرکی

شرایط صادرات آلو خشک به کشورهای خاورمیانه و اروپایی چگونه است؟ آیا درخواست ارسال محصول همراه با مجوزات گمرکی است؟ آسانترین راه صادرات آلو خشک چیست؟

برای هر بازرگان که قصد شروع صادرات آلو خشک را دارد لازم و ضروری است که اطلاعات کاملی در مورد این محصول و مجوزات آن برای صادرات داشته باشد

صادرات آلو خشک به هر کشوری نیاز به رعایت مقررات و قوانین و دریافت مجوزات گمرکی و فراهم کردن شرایط صادرات آلو خشک است.

حمل و نقل و ترانزیت و نحویه تسویه حسابهای مالی و … که همه آنها را با بصورت دقیق آموخت و به کار بست تا بعنوان یک صادر کننده آلو خشک در جهان مطرح شد.

در زمان صادرات آلو خشک و مذاکره با مشتریان خارجی ما با تجربه بالا قوانین را می دانیم و به مشکل بر نخواهیم خورد. در این مطلب اطلاعاتی در مورد آلو خشک صادراتی شرکت خشکبار رایکا و مجوزات گمرکی ارائه خواهیم داد.

آسانترین راه صادرات آلو خشک همکاری با شرکتهای باتجربه در این زمینه است.

شرایط صادرات آلو خشک

آلو خشک در زمره مواد غذایی فراوری شده قرار دارد از این رو نحوه فرآوری و تولید آن بسیار مهم است. برخی از کشورها مانند کشورهای اروپایی قوانین بسیار سختگیرانه ای برای واردات مواد غذایی دارند لذا دانستنن مقررات و استانداردهای کشور هدف بسیار مهم است.

آلو خشک صادراتی در گمرک کشورهای وارد کننده مورد آزمایش قرار می گیرد و اگر میزان مواد افزودنی و نگهدارنده آن بالا باشد اجازه ورود پیدا نمی کند.

رعایت قوانین بهداشتی در امر بسته بندی نیز بسیار مهم است که محصول در طول مسیر دچار آسیب نشود. برای صادرات حتما باید از بسته بندیهای استاندارد و محکم استفاده شود.

امر حمل و نقل آلو خشک نیز بسیار مهم است. اگر در فصل گرم سال هستیم برای صادرات آلو خشک حتما باید از کانتینر های یخچال دار استفاده کنیم.

شرایط صادرات آلو خشک

نکات مهم آلو خشک مرغوب صادراتی

در هنگام خرید آلو خشک باید به نکات که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد توجه کنید تا آلو خشک مورد نظرتان را به آسانی تهیه و انتخاب کنید.

  1. خرید آلو خشک را از شرکتی انجام دهید که تمام قوانین تولید آلو خشک را رعایت کرده و محصولی با کیفیت و دارای ضمانت را عرضه کند.
  2. آلو خشک صادراتی از لحاظ رنگ باید روشن باشد و بوی نامطبوعی ندهد.
  3. باید میزان رطوبت آلو خشک کم باشد و شیره دار نباشد.
  4. برای بسته بندی آلو خشک باید تاکید داشته باشید که تولید کننده حتما از بسته بندی های مرغوب و با دوام استفاده نماید.
  5. باید تاریخ تولید و انقضاء بر روی بسته بندی ها درج شده باشد.

نکات مهم آلو خشک مرغوب صادراتی

شرکت خشکبار رایکا آماده همکاری با خریداران محترم در زمینه صادرات آلو خشک است و در این زمینه تجربه هایی دارد که می تواند مورد استفاده بازرگانان قرار بگیرد لذا جهت دریافت مشاوره های لازم می توانید با واحد فروش این مجموعه تماس حاصل نمایید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما