شرکت فروش آلو خشک آفتابی بهداشتی

شرکت فروش آلو خشک آفتابی بهداشتی بهترین آلو خشک با درجه کیفی ممتاز را به قیمت مناسب به مشتریانی که خواهان این محصول هستند عرضه میکند. آلو خشک آفتابی از نمونه خشکبار های پر فروش در بازار میباشد که دارای طعم های بسیار و انواع مختلفی میباشد.

فروش آلو خشک آفتابی دربسته بندی های مختلف و در حجم های متفاوت توسط مشتریان این محصول خریداری میشود. نوع آلو آفتابی که بیشتر توسط مردم پسندیده میشود آلو آفتابی نیشابور میباشد. تقریباً میتوان گفت هشتاد درصد باغات شهرستان نیشابور را درختان میوه آلو تشکیل داده اند که موجب شده است این شهرستان نیاز کل کشور را تأمین و حتی بخشی از آن را نیز توسط شرکت ها و تاجران به کشور های مختلف ارسال شود.

شرکت فروش آلو خشک آفتابی

شرکت بازرگانی خشکبار رایکا از تولید کنندگان آلو خشک آفتابی در شهرستان نیشابور میباشد که بصورت کاملاً بهداشتی این انواع آلو خشک آفتابی را تولید میکند. خرید جزئئ آلو خشک آفتابی اغلب در فروشگاه های بزرگ مواد غذایی و یا بازار سنتی خشکبار انجام میشود، اما برای خرید عمده آلو خشک آفتابی چه باید کرد؟

برای خرید آلو خشک آفتابی میتوان با سرچ در اینترنت این شرکت ها را براحتی پیدا کرد. برای خرید آلو خشک آفتابی بهتر است به سایت هایی مراجعه کنید که بطور تخصصی این محصول را عرضه میکنند و حتی پتانسیل تأمین آلو خشک آفتابی در تناژ بالا را نیز داشته باشند. این موارد باعث میشود تا براحتی و بدون هیچ مسئله ای انواع آلو خشک آفتابی را از شرکت تولیدی آلو خشک بصورت مستقیم و عمده خریداری کرد.

شرکت فروش آلو خشک آفتابی بهداشتی

ویژگیهای آلو خشک آفتابی

آلو خشک آفتابی انواع مختلفی دارد که هر کدام از طعم ، رنگ و سایز مختلف تشکیل شده اند از ویژگیهایی که آنرا از دیگر خشکبار ها متمایز میکند:

 • خرید در تمام فصول سال 
 • ماندگاری بالا 
 • استفاده در تمام صنایع غذایی و فراورده

این سه مورد باعث شده است که آلو خشک آفتابی نه تنها در کشور بلکه در خارج از کشور نیز مورد استقبال قرار بگیرد.

شرکت فروش آلو خشک آفتابی بهداشتی

صادرات آلو خشک آفتابی

ظرفیت صادرات آلو خشک آفتابی به کشور های مختلف از جمله کشور های حوزه خلیج فارس بسیار بالاست. شرکت خشکبار رایکا تماس های زیادی از کشور های حوزه خلیج فارس داشته است و این نشان از پتانسیل و استعداد این کشور ها برای پذیرش آلو خشک ایرانی بوده است.

برای صادرات آلو خشک آفتابی باید به چند نکته مهم اشاره کرد: 

 1. انتخاب مناسب ترین راه برای ارسال سریع آن به کشور مورد نظر
 2. استفاده از بهترین بسته بندی با استاندارد جهانی 
 3. به حد اقل رساندن مدت حمل محصول
 4. تعیین حاشیه سود متعادل
 5. ارسال بهترین کیفیت آلو خشک ممتاز 

هرچند صادرات محصولات غیر خشکبار به کشور های عربی  اغلب با حاشیه سود کمتری برخوردار بوده است اما صادرات خشکبار از جمله زرشک و آلو خشک برای کشور بسیار سود آور بوده است.

اگر چناچه شما نیز قصد صادرات آلو خشک به کشور های عربی و یا دیگر کشور ها را دارید میتوانید روی شرکت بازرگانی خشکبار رایکا حساب کنید.

شرکت فروش آلو خشک آفتابی بهداشتی

قیمت آلو خشک آفتابی در شرکت خشکبار رایکا

قیمت آلو خشک آفتابی مهم ترین اصل برای هر مشتری میباشد. امروزه مشکل تعیین قیمت اصلی هر محصول بر آن میباشد و به دلیل نوسانات همچنان این مشکل اساسی وجود دارد. هرچند این موضوع تنها مشکل قیمت اصلی آلو خشک نیست و برخی موارد همچون :

 • دلالان و واسطه ها 
 • نوع کیفیت آلو خشک آفتابی
 • مرکز عرضه آلو خشک آفتابی

نقش مهمی در تعیین قیمت انواع آلو خشک آفتابی دارند. برای دسترسی به قیمت اصلی و روز آلو خشک آفتابی کافیست با مدیریت فروش شرکت بازرگانی خشکبار رایکا تماس بگیرید تا از قیمت روز انواع آلو خشک آفتابی مطلع شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما