فروشگاه آلو بخارا تیزابی در مشهد

آلو بخارا تیزابی افتابی یکی از خوش طعم ترین و لذیذ ترین خوراکی های پر خاصیت است. تیزابی کردن یکی از مراحل آماده سازی آلو خشک می باشد. که سبب می شود آلو در هنگام خشک شدن از رنگ و ظاهر بسیار خوبی برخوردار باشد این امر در فروش بالای آلو بخارا بسیار موثر می باشد. در تهیه ی این آلو ها بعد از شسته شدن بر روی قفسه های حصاری شکل قرار می دهند و بعد از آن روی قفسه ها را پوشانده و در مجاورت دود گوگرد قرار می دهند و بعد از آن توری ها را در زیر نور آفتاب قرار می دهند تا آلو ها خشک شوند

فروشگاه آلو بخارا تیزابی در مشهد

تاثیر آلو بخارا تیزابی در مبارزه با سرطان

تاثیر آلو بخارا تیزابی در مبارزه با سرطان

آلو بخارا ممتاز در حال حاضر توانسته است جایگاه فوق العاده ای در فروشگاه های مواد غذایی ایران و خارج از کشور به خود اختصاص داده است. آلو خشک از جمله خشکباری است که صادرات آن رونق دارد و به شدت در حال زیاد شدن است و همه ساله بر تعداد متقاضیان آن افزوده می شود. خواص آلو بخارا بی شمار است. این محصول لذیذ می تواند شما را از اختلالات گوارشی، یبوست و دیابت نجات دهد.

طبع آلو بخارا بسیار سرد است و همین برای کاهش سر درد و کاهش حرارت بدن بسیار مفید است. یکی از بارزترین ویژگی های آلو بخارا در طبع سنتی معالجه راحت یبوست است. این خشکبار طبیعی و لذیذ از بین برنده ی حالت تهوع، ضد تب و… است و همچنین برای کبد بسیار مفید است. سیستم گوارش را منظم کرده و به دلیل ویتامین های سی و آ فراوان که دارد در درمان عفونت های داخلی موثر است.

به حفظ سلامت قلب بسیار کمک می کند و به سبب آنتی اکسیدان های زیادی که دارد سبب جلوگیری از کلسترول خون می شود. آلو در جلو گیری در بعضی از سرطان سینه، روده و مجاری تنفسی و …… نقش دارد. ویتامین های موجود در آلو از سرطان های گوارشی و دهانی جلوگیری می کند. این خشکبار خوشمزه از وسیع شدن سلول های سرطانی سینه جلو گیری می کند. پتاسیم عنصر مهمی است که به وفور در این ماده ی لذیذ یافت می شود و از لخته شدن خون جلوگیری به عمل می آورد.

پخش کننده آلو بخارا تیزابی

پخش کننده آلو بخارا تیزابی

خواص آلو و آلو بخارا بی‌شمار است. میوه‌ خوشمزه‌ای که می‌تواند شما را از اختلالات گوارشی، یبوست و دیابت نجات دهد. چگونه می توان آلو بخارای تیزابی را با کیفیت خوب و قیمت مناسب تهیه نمود. آیا از خواص سرشار این آلو بخارای تیزابی با خبر هستید؟ برای خرید و فروش آلو تیزابی با کیفیت فقط کافی است با شماره های مرکز پخش آلو بخارا در مشهد تماس بگیرید یا از طریق سامانه ی اینترنتی ما محصول مورد نظرتان را سفارش دهید آن گاه این محصول در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما