فروشگاه آلو خشک عمده در مراغه

آلو خشک مراغه در انواع سیاه و قرمز و زرد تولید می شود که همگی دارای کیفیتی بالا و مرغوب می باشند از این میوه خشک به عنوان آجیلی و خورشتی استفاده می شود و علاوه بر طعم خوبی که دارند باید دانست که فواید زیادی هم برای سلامت بدن به همراه دارند. فروش آلو خشک عمده در فروشگاه عرضه کننده آن در مراغه این محصول را در دو نوع سنتی و کارخانه ای به صورت فله و بسته بندی با قیمتی مناسب انجام می شود.

فروشگاه آلو خشک عمده در مراغه

خصوصیات قابل توجه آلو خشک عمده مراغه ای

خصوصیات قابل توجه آلو خشک عمده مراغه ای آلو خشک مراغه ای به سبب خصوصیات ارزشمندی که دارد امروزه یکی از بهترین انواع بشمار می رود به گونه ای که بخش زیادی از بازار خرید آلو خشک را به خود اختصاص داده است. در واقع به دلیل این که این محصولات را از بهترین میوه ها که بافتی سالم و رسیده دارند تهیه می کنند کیفیت آنها نیز بالا است و علاوه بر ظاهری مناسب و بازار پسند دارای طعمی بسیار عالی هم می باشند.

آلو خشک مراغه ای دارای بافتی گوشتی می باشد و با توجه به نوع آلو بکاربرده شده دارای سایزهای متفاوتی است، ظاهر این میوه خشک ها درخشان می باشد به دلیل استفاده از بهترین روش ها در روند تولید مشاهده می کنیم که اثری از آلودگی و آفت زدگی بر روی آنها دیده نمی شود. این آلو خشک ها دارای طعمی ترش می باشند و به دلیل اینکه در روند خشک شدن آنها از مواد افزودنی استفاده نمی شود بسیار سالم و طبیعی می باشند.

از دیگر خصوصیات این میوه خشک می توان گفت که با توجه به نوع آلو استفاده شده برای تولید آنها در رنگ های سیاه و قرمز و زرد موجود می باشند، ماندگاری بلند مدتی دارند و دچار کپک زدگی نمی شوند و تا مدت طولانی کیفیت خود را در شرایط نگهداری مناسب حفظ می کنند. هسته آنها کوچک می باشد و بافت گوشتی آنها به نسبت نرم می باشد.

قیمت آلو خشک عمده ارزان

قیمت آلو خشک عمده ارزان قیمت آلو ارزان همیشه به منظور کیفیت پایین آن نمی باشد بلکه گاهی برخی از عمده فروشی ها این محصول را در صورتی که مرغوبیت بالایی دارند با قیمتی ارزان و مناسب توزیع می کنند. در واقع می توان گفت که هر زمانی مقدار تولید آلو خشک زیاد باشد و کمبودی برای عرضه و تقاضا وجود نداشته باشد قیمت آن نیز ارزان می باشد البته باید دانست که قیمت آلو خشک های فله با انواع بسته بندی آن اندکی متفاوت می باشد اما همواره می توان آنها را از مراکز معتبر به صورت عمده با قیمتی مناسب خریداری کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما