فروش آلو خشک
خانه / آلو / آلو بخارا / فروش آلو بخارا و تهیه این محصول به قیمت درب کارخانه

فروش آلو بخارا و تهیه این محصول به قیمت درب کارخانه

فروش آلو بخارا در بسته بندی های کارتنی در حجم های مختلف انجام می گیرد. آلو بخارا در بازار به دو صورت بسته بندی و فله به فروش می رسد که هر کدام قیمت خاص خود را دارند.

تولید آلو خشک قرمز ترش

آلو بخارا دارای خواص زیادی است که مهمترین خاصیت آن تنظیم سیستم گوارش بدن است. انواع غذا ها، فراورده های میوه و نوشیدنی ها از آلو بخارا تهیه می شود. آلو بخارا به دلیل طعم خاص آن در غذا در مقدار کم استفاده می شود.

فروش آلوبخارا
آلو بخارا

فروش آلو بخارا با کیفیت بالا

فروش آلو بخارا به اشکال مختلفی انجام می گیرد. شهر نیشابور و شهر های اطراف آن مانند مشهد از مراکز تولید آلو بخارا می باشند. بنابراین بهترین مکان برای خرید آلو بخارا در شهر نیشابور فروشگاه ها و مغازه هایی هستند که کار اختصاصی فروش این محصول را انجام می دهند. فروش بهترین آلو بخارا توسط این مراکز انجام می شود.

آلو بخارا با کیفیت دارای مزایای زیر است.

  • کاملا یکدست و سورت شده می باشد.
  • دارای بوی بد و نامطبوع نمی باشد.
  • دارای طعم و مزه خوبی است.
  • آفت زده و کرم زده نمی باشد.

فروش فوق العاده آلو بخارا به همراه تخفیفات ویژه

فروش فوق العاده از جمله مواردی است که فروشندگان از آن استفاده می کنند و محصول خود را با قیمت مناسب به فروشندگان عرضه می کنند. در این روش تخفیفات خوبی برای فروشندگان در نظر گرفته می شود.

روش فروش اینترنتی آلو بخارا نوع دیگری از عرضه آلو بخارا است که با تخفیفات قابل ملاحظه ای همراه است. در این زمینه مشاهده سایت های فروش اینترنتی آلو بخارا الزامی است.

فروش آلو بخارا

فروش آلو بخارا به قیمت درب کارخانه

این مجموعه فروش آلو بخارا را به قیمت درب کارخانه و همراه با تخفیف انجام می دهد چنانچه که مشتریان قصد خرید این محصول را دارند می توانند با ما تماس بگیرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش( مهندس مرشدی) : 09129683661
تلفن دفتر: 05142254441
سامانه پیامکی: 30004505000514
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده آلو بخارا درجه یک صادراتی در مازندران

امروزه خشکبار به عنوان یکی از اصلی ترین محصولات در سبد غذایی مردم به شمار می روند زیرا علاوه بر طعم و مزه ی خوبی که دارند دارای خواص دارویی و درمانی بسیاری هم م

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی رایکا