فروش آلو خشک
خانه / آلو خشک / قیمت آلو خشک سیاه امسالی

قیمت آلو خشک سیاه امسالی

قیمت آلو خشک سیاه امسالی چند است ؟ چه میزان از آلو خشک سیاه در سال تولید میشود ؟ آلو خشک سیاه محصولی است که تمام مناطق دنیا این محصول را جهت مصارف مختلف خریداری میکنند. ایران نیز جزء تولید کنندگان آلو خشک در جهان است که این محصول را در تناژ مختلف تولید میکند. شهرستان مراغه قطب تولید آلو خشک سیاه در ایران محسوب میشود که هرساله بخش زیادی از آلو خشک سیاه را به بازار داخل و خارج عرضه میشود.

خرید آلو بخارا نیشابور

قیمت آلو خشک سیاه در سال ۹۸

نوسانات قیمت خشکبار از اتفاقاتی است که خریداران و فروشندگان خشکبار به خود دیده اند. بطوریکه محصول هر ماه دچار تغییر قیمت میشود و کسانینکه خواهان خرید آنند باید دائماً از تولید کنندگان خشکبار قیمت روز آنرا جویا شوند. قیمت آلو خشک سیاه در سال ۹۸ دچار این نوسانات شد این محصول در یال ۹۷ از نرخ ۱۶ تا ۲۰ هزار تومان عرضه می شده است که هم اکنون اگر بخواهید این محصول را خریداری کنید با اطلاعات دقیقی از قیمت آن داشته باشید.

توجه داشته باشید که میزان حجم تولید آلو خشک سیاه در سال و دلالان از مواردی است که باید نسبت به آنها آگاهی لازم را داشت.

قیمت آلو خشک سیاه امسالی

فروش آلو خشک سیاه

افرادی هستند که به طرق مختلف خواهان خرید آلو خشک سیاه میباشند. فروش آلو خشک سیاه توسط شرکت های تولیدی انجام میشود که اغلب بصورت عمده است. شرکت های خشکبار میتواند گزینه بسیار خوبی برای تاجرانی خریداران باشد زیرا میتوانند این محصول را با کیفیت دلخواه و قیمت عمده خریداری کنند. همچنین میتوانند در مورد بسته بندی نیز خود تصمیم گیرنده باشد و به هرشکلی که میخواهند ( فله یا بسته بندی در اوزان مختلف ) سفارش دهند.

قیمت آلو خشک سیاه امسالی

مراکز تولید آلو خشک سیاه در کشور

همانطور که میدانید مراکز مختلفی در سطح کشور وجود داردند که عرضه انواع خشکبار و آلو خشک را انجام میدهند. این مراکز برای کسانیکه خواهان خرید جزئئ میباشند بسیار مناسب است زیرا با مراجعه به این مراکز میتوانند براحتی محصول خود را خریداری کنند. اما کسانیکه خواهان خرید آلو خشک بصورت تناژ و عمده هستند شرکت های تولیدی بهترین گزینه برای آنهاست.

شرکت خشکبار رایکا یکی از شرکت های تولید کننده خشکبار بویژه انواع آلو خشک میباشد که تامین آن بصورت تناژ برای مشتریان فراهم کرده است. شما میتوانید با مراجعه به این شرکت و یا از طریق این سایت با مدیریت فروش شرکت خشکبار رایکا تماس بگیرید و آلو خشک سیاه را بصورت آنلاین سفارش دهید.

با خرید آلو خشک و دیگر خشکبار از این شرکت قطعا مشتری دائمی ما خواهید شد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش( آقای تاجیک) : 09157093900
تلفن دفتر: 05142254441
سامانه پیامکی: 30004505000514
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آلو خشک

مرکز خرید آلو خشک بخارا در تهران

مرکز خرید آلو خشک بخارا در تهران انواع آلو خشک را با قیمت بسیار مناسب …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی رایکا