قیمت چیپس آلو خشک شابلون در بازار

قیمت چیپس آلو خشک شابلون در بازار چند است ؟ چیپس آلو خشک شابلون از بهترین و خوشمزه ترین میوه خشک های حال حاضر در بازار خشکبار میباشد که طرفدار زیادی نیز دارد. این محصول دارای طعم ترش بوده و خواص زیادی نیز دارد، از چیپس آلو خشک شابلون میتوان در تزیینات مواد غذایی به ماننده : شیرینی جات ، آجیل و بستنی ها نیز استفاده کرد.

این محصول از ارقام لوکس صادراتی نیز بشمار میرود و هرساله بخشی از آن به کشور های مختلف عربی و آسیا شرقی ، اروپا صادر میشود.  قیمت چیپس آلو خشک شابلون در بازار و شرکت ها تولیدی خشکبار تفاوت دارد که در ادامه با چگونگی این تغییرات قیمت آشنا میشویم.

تاثیر آلو خشک شابلون در بدن

چیپس آلو خشک شابلون دارای مقادیری زیادی آنتی اکسیدان ، فیبر و آهن و انواع دیگر ویتامین ها را به خود دارا است و با میل کردن از آن میتوان به موارد دست یافت. چیپس آلو خشک بدلیل داشتن فیبر غذایی میتواند کنترل قند خون را تنظیم کند و همچنین در درمان بیماری یبوست و حفظ دستگاه گوارش موثر باشد.

مقادیر بسیار آهن نیز در چیپس آلو خشک شابلون میتواند به کم خونی ، افسردگی ، و عدم تمرکز کافی کمک کند تا این موارد نیز بهبود یابند. اینها بخشی از موارد مهم خواص چیپس آلو خشک شابلون میباشد که ما به آن پی بردیم.

قیمت چیپس آلو خشک شابلون در بازار

صادرات ویژه چیپس آلو خشک شابلون

کشور ایران کشوری است که در تولید و صادرات میوه خشک و انواع خشکبار تاکنون موفق بوده است . این موفقیت دلایل گوناگونی دارد اما ، آنچه باعث موفقیت در تولید و همچنین صادرات میوه خشک و خشکبار شده است این است که خشکبار ایرانی از کیفیت های بسیار خوبی برخوردار هستند و به همین دلیل موجب شده تا در زمینه صادرات میوه خشک و خشکبار رقابت جدی با رقبای خود داشته باشد.

ایران هرساله صادرات های متعدد خشکبار انجام میدهد. در بین خشکبار ایرانی میوه خشک از ارقام ارز آور بشمار میرود که در این جمع چیپس آلو خشک شابلون نیز دارای تقاضا بسیاری از سوی مشتریان خارجی میباشد. صادرات چیپس آلو خشک شابلون یا یا صادرات آلو خشک میتواند باعث سود بسیار زیادی برای کشاورز ، و تاجر خشکبار داشته باشد.

قیمت چیپس آلو خشک شابلون در بازار

قیمت چیپس آلو خشک شابلون

شرکت های تولیدی خشکبار و عرضه کنندگان خشکبار در بازار قیمت های متفاوت از هم دارند. این موضوع به دلیل چند موضوع مختلف ایجاد شده در بازار ربط دارد که هم اکنون به آن اشاره میکنیم.

 • خرید با واسطه 
 • میزان تولید
 • نوع کیفی 
 • خرید فله ای یا بسته بندی
 • نوسانات قیمت محصولات خشکبار

این موارد بر کاهش و یا افزایش قیمت آلو خشک شابلون تاثیر گذار میباشند که باید به آن پی برد. برای اطلاع از قیمت چیپس آلو خشک شابلون به نرخ وقعی ، شرکت های تولید کننده خشکبار از مناسب ترین گزینه ها میباشد.

قیمت چیپس آلو خشک شابلون در بازار

خرید چیپس آلو خشک شابلون

شرکت بازرگانی خشکبار رایکا از تولید کنندگان انواع :

 1. آلو خشک
 2. آلو بخارا
 3. چیپس آلو خشک 
 4. آب آلو بخارا 
 5. برگه هلو و زرد آلو 
 6. آلوچه 

میباشد که توانسته در انواع درجات کیفی 1 و 2 این محصولات را تولید و به بازار تقاضا عرضه کند. برای خرید چیپس آلو خشک شابلون درجه یک میتوانید با مدیریت این شرکت تماس حاصل فرمایید و این محصول را با قیمت بدون واسطه و ارزان بصورت عمده و جزئئ خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما