مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات آلوچه و آلو زرد و….دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز عرضه کننده ارزانترین انواع آلو خشک

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش عمده ارزانترین آلو خشک نیشابورکارخانه عرضه کننده آلو خشک صادراتی

مرکز عرضه کننده انواع آلو خشک رایکا ارزانترین انواع آلو خشک را با کیفیت خوب به فروش می رساند. آلو خشک های عرضه شده در این مجموعه در انواع مختلف بوده و با سلیقه مشتریانتان میتوانید آلو خشک را در رنگها و طعمهای مختلف برای استفاده گوناگون خریداری نمایید.

فروش عمده ارزانترین آلو خشک نیشابور

همانطور که می دانید نیشابور در استان خراسان رضوی قرار دارد. این شهرستان زیبا به دلیل داشتن آب و هوای خوب و همچنین خاک حاصلخیز از کشاورزی بسیار قوی برخوردار است. صنعت باغداری در نیشابور از قدیم الیام و جود داشته و میوه های مختلفی همچون گیلاس، آلو ، هلو، زردآلو، آلبالو، انگور و سیب تولید می شده است.

به مرور زمان میوه الو جایگزین بسیاری از میوه های دیگر مانند سیب شده و اکثر باغات این شهرستان به تولید آلو مشغول هستند. این امر به خاطر این بود که آلو میوه ای است که میتوان آن را بصورت خشک شده استفاده نمود و خشک شده آن نیز در بسیاری  از غذاها و نوشیدنی ها مورد استفاده قرار می گیرد لذا مصرف آن نیز در سالیان اخیر بسیار افزایش پیدا کرده است.

صادرات آلو خشک نیشابور نیز رشد چشمگیری داشته و به کشورهای همسایه و همچنین به کشورهای اروپایی و آمریکایی انجام می شود.

شرکت خشکبار رایکا انواع مختلف آلو خشک را با قیمتهای مختلفتولید کرده که شما می توانید ارزانترین و گرانترین نوع آن را خریداری نمایید. تنوع قیمتی سبب شده تا افراد بیشتری بتوانند از این محصول استفاده کنند و از مزایای آن برای سلامتی بدن بهرمند شوند.

کارخانه عرضه کننده آلو خشک صادراتی

همانطور که گفته شده صادراتآلو خشک در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته از همین رو میزان توجه به کیفیت آلو خشک تولید شده یکی از موارد مهم برای جلب رضایت مشتریان خارج از کشور می باشد. آلو خشک محصولی است که در کشورهای مختلفی همچون چین، آمریکا، ترکیه تولید میشود لذا ما با بتوانیم در بازار های هدف با رقیبان خارجی خود رقابت کنیم.

عرضه آلو خشک با کیفیت در بسته بندی های شیک و قشنگ می تواند موجب جلب توجه بیشتر مشتریان شود چرا که در کشورهای ثروتمند و پیشرفته بیشتر توجه مردم به نوع بسته و کیفیت آن است ولی اگر قصد صادرات آلو خشک را به کشورهای جهان سوم نظیر اکثر همسایه های ایران دارید صادرات باید بصورت فله انجام پذیرد و آلو خشک عرضه شده قیمت بسیار پایینی نیز داشته باشد تا اکثر مردم که از لحاظ مالی در این کشورها بسیار ضعیف هستند بتوانند آلو خشک را خرداری نمایند.

به هر جهت صادرات آلو خشک چه به کشورهای ثروتنمد باشد و چه به کشورهای فقیر و در حال توسعه می تواند سود خوبی به همراه داشته باشد چراکه امروزه ارزش پول بسیاری از کشورها از ایران بالاتر است.

رضا تاجیک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات آلوچه و آلو زرد و….دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید