پخش عمده آلو بخارا شوقانی درجه یک

پخش عمده آلو بخارا شوقانی درجه یک همراه با طعم و رنگ بی نظیر به تمامی مراکز فروش خشکبار در ایران توسط این شرکت انجام میشود. آلو بخارا شوقانی بصورت مستقیم و بدون مستقیم از این شرکت به سراسر ایران ارسال میشود.

آلو شوقانی بیشترین فروش و مصرف را در بین انواع آلو بخارا دارد و دلیل آن هم تولید انبوه این محصول در شهرستان نیشابور میباشد. این شهر جزء شهرهای ییلاقی استان خراسان رضوی بوده و بدلیل شرایط آب و هوایی مناسب برای برداشت و تولید این محصول از باغات این شهرستان بسیار عالی بوده است.

قیمت روز آلو بخارا شوقانی در بازار

آلو بخارا شوقانی در کشور به دلیل درجه بندی محصول قیمت های متفاوتی دارد که به بازار عرضه میگردد. قیمت آلو بخارا شوقانی درجه یک در بازار کیلویی 31500 تومان است و نرخ اصلی این محصول در استان خراسان رضوی میباشد و ممکن است در استان های دیگر متفاوت باشد. برای خرید این محصول به همین قیمت حتما باید از مراکز فروش خشکبار نیشابور یا مشهد خریداری کنید که قیمت ها بصرفه تر میباشد.

پخش عمده آلو بخارا شوقانی درجه یک

پخش عمده آلو بخارا شوقانی

مراکز زیادی در شهرستان نیشابور و مشهد هستند که این محصول را بصورت عمده و جزئئ عرضه میکنند و البته بعضی از مشتریان هم از طریق اینترنت بدنبال همچین مراکزی میباشند که قیمت محصولاتشان مناسب باشد و هم در هر حجمی که بخواهند محصول مورد نظر برایشان آماده شود.

شرکت بازرگانی خشکبار رایکا توانسته از طریق اینترنت و فضای مجازی برای خریدارانی که در خارج از کشور و در نقاطی از کشور هستند که مسافت طولانی با شهر های تولید کننده دارند محصولات خود را از جمله آلو بخارا شوقانی برای این افراد عرضه کند.

پخش عمده آلو بخارا شوقانی درجه یک

سفارش آلو بخارا شوقانی از این شرکت

برای خرید آلو بخارا شوقانی از این شرکت میتوانید با مدیریت فروش تماس بگیرید. ارسال بار در حجم های مختلف از طریق باربری ، باربری ترمینال و تیپاکس انجام میشود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما