کارخانه تولید آلو بخارا زرد نیشابور

کارخانه تولید آلو بخارا زرد رایکا در نیشابور تولید کننده عمده انواع آلو بخارا نیشابور درجه یک برای صادرات و همچنین مصرف داخلی جهت استفاده در انواع غذاها و خورشت ها و همچنین تهیه ترشک و لواشک می باشد.

آلو بخارای نیشابور تولید شده توسط باغداران این شهرستان آن که عمدتاً در نقاط کوهپایه این شهر متمرکز هستند انجام شده و سپس به کارخانه این مجموعه ارسال می گردد تا برای صادرات آماده گردد.

در تولید آلو بخارا برای صادرات در ابتدا آلو هایی که از باغات به کارخانه ارسال شده توسط همکاران زحمتکش ما سورت شده و آلوهای ضایعاتی مانند آلو های له شده سیاه رنگ و هست نما از بار اصلی جدا می شود و سپس به کارگاه بسته بندی ارسال می شوند تا بسته بندی صادراتی بر روی آنها انجام شود.

کارخانه تولید آلو بخارای زرد یکی از جدیدترین خطوط تولید مجموعه خشکبار رایکا است که با هدف گسترش فروش محصولات با کیفیت چه ارگانیک و چه غیر ارگانیک تاسیس شده تا بتوانیم این محصولات تولید شده در شهرستان نیشابور که به عنوان قطب تولید آلو بخارا در ایران شناخته می شود به سایر نقاط جهان صادر نماییم.

در این شرکت با توجه به ارتباط گسترده با کشاورزان و باغداران عزیز و خرید مستقیم آلو بخارا از باغداران توانسته ایم قیمت محصول نهایی را بسیار کاهش دهیم که البته با توجه به نیاز مشتریان امکان تغییر قیمت ها نیز وجود دارد.

کارخانه تولید آلو بخارا زرد

ویژگی های آلو بخارای زرد چیست؟

آلو بخارای زرد به انواع آلو بخارای گفته می‌شود که به روش گوگردی خشک شده باشند چراکه در این روش رنگ محصول نهایی بسیار زرد و به اصطلاح نباتی می باشد که مورد پسند اکثر خریداران در بازار داخل و خارج از کشور قرار گرفته است. این محصول از نظر طول عمر نیز در حدود دو سال قابل نگهداری است از همین رو امکان صادرات آن به کشورهای دور دست نظیر کانادا و امریکا فراهم شده و این مجموعه افتخار دارد که توانسته این محصولات را به این دو کشور نام برده صادر نماید.

در شهرستان نیشابور انواع مختلفی است آلو تولید می شود که همگی دارای رنگ زرد هستند لذا در هنگام خرید شاید احساس کنید که قیمت آن ها با یکدیگر متفاوت است و این امر نیز به خاطر نوع آلوی است که خشک شده است در شهرستان نیشابور بالغ بر ۱۰ نوع آلو تولید می شود که همگی به صورت پوست کنده شده خشک می شوند. لذا برای خرید یک محصول با کیفیت بهتر است که با شرکت های معتبر و افراد ماهر در این زمینه وارد معامله شوید تا بتوانند محصول را با توجه به نیاز شما و بازار فروش تان به شما عرضه کنند.

کارخانه تولید آلو بخارا زرد

شرکت تولید کننده و صادر کننده آلو بخارا در نیشابور

امروزه شرکت خشکبار رایکا با توجه به نیاز این شهرستان به یک مجموعه صادرکننده آلو بخارا توانسته با کسب تجربه چندین ساله به یکی از قطبهای صادرات آلو بخارا در این شهرستان تبدیل شود و همواره در جهت افزایش بازارهای صادراتی برای این محصول تلاش نموده است.

در این مجموعه کارشناسان مختلفی در کار تولید و بسته بندی آلو بخارا مشغول به فعالیت هستند و محصول را با توجه به استانداردهای مورد نیاز مشتریان آن تامین می نمایند.

از همین رو مشتریان این مجموعه کسانی که اقدام به همکاری با این شرکت در زمینه صادرات می نمایند از نظر تامین آلو بخارا با کیفیت مورد نظرشان هیچگونه نگرانی ندارند و حتی انجام کارهای صادراتی را نیز به این شرکت محول نموده اند.

کارخانه تولید آلو بخارا زرد

خرید مستقیم آلو بخارا با مناسب ترین قیمت

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم این شرکت در شهری واقع شده است که مرکز تولید آلو بخارا در ایران می باشد و به شهر بام های طلایی نیز شناخته می شود.

از همین رو تولید آلو بخارا در این شرکت با همکاری مستقیم با باغداران انجام شده و محصول تولید شده توسط این عزیزان به صورت مستقیم به شرکت ارسال شده و سپس در بسته بندی های مختلف و کیفیت های سه گانه آماده فروش به بازارهای داخلی و صادراتی می شود از همین رو مشتریان این مجموعه می توانند مطمئن باشند که خرید خود را به صورت مستقیم از تولید کننده اصلی انجام دادند و قیمت خرید آلو بخارا در کمترین مقدار خود نسبت به بازار می باشد.

برای خرید آلو بخارا در انواع مختلف و همچنین سفارش بار برای صادرات می توانید با مشاوران فروش ما که در تمام روزهای هفته پاسخگویی شما هستند از طریق مسیرهای ارتباطی مختلف که در این سایت قرار داده شده است ارتباط برقرار کنید مفتخر هستیم که آلو بخارا با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت ها به بازار عرضه می کنیم.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما