شما شایسته خرید بهترین آلو خشک هستید | مرکز تولید آلو خشک مرغوب در ایران

خرید بهترین آلو خشک تولید شده در ایران با قیمت های بسیار مناسب از رنج 16000 تا 30000 هزاز تومان همراه با بسته بندی های شیک برای بازار داخلی و صادراتی شایسته شما خریدارانی است که نسبت به کیفیت بار حساسیت بالایی دارید. همچنین در این متن با مرکز تولید آلو خشک در ایران آشنا میشوید.

آلو خشک بخاطر داشتن ویتامین ها و املاح معدنی بالا بسیار مورد توجه مصرف کنندگان مطلع از این ارزش غذایی آلو خشک میباشد و سالنه مقادیر زیادی از آن در ایران تولید شده و در بازارهای داخلی و صادراتی به فروش میرسد.

ارزش غذایی در 100 گرم آلو

خرید و فروش آلو خشک

مرکز تولید آلو خشک مرغوب در ایران

ایران بعنوان ششمین کشور جهان در امر تولید آلو شناخته میشود و ارقام مختلفی از این محصول در ایران تولید و فرآوری میشوند.

استان خراسان و بخصوص شهرستان نیشابور را میتوان بعنوان اولین تولید کننده آلو در ایران شناخت که بیشترین میزان حجم تولید آلو را در کشور بخود اختصاص داده اند.

در ابن شهرستان انواع مختلفی از آلو تولید شده که معروفترین و شناخته ترین نوع آن آلو بخارا میباشد. از نمونه های آلوی تولید شده در نیشابور میتوان به نمونه های: ( این اسامی اسامی محلی آلو ها هستند)

  • آلو رسمی
  • آلو حاج حسنی
  • آلو طرقبه سبز، زرد و قرمز
  • آلو شوقانی
  • آلو قطره طلا
  • آلو شابلون
  • آلو کبرایی

خرید آلو بخارا

[toggle title=”بازرگانی رایکا” state=”open”]این مجموعه با قرار گرفتن در مرکز تولید آلو در ایران ( نیشابور ) انواع محصولات این شهرستان را در واحد سورتینگ خود درجه بندی کرده و در بسته بندی های داخلی و صادراتی در تناژ بالا به بازار ارائه میکند.[/toggle]

خرید بهترین آلو خشک به روشی کارآمد و بسیار آسان

یکی از روشهایی که تولید کنندگان پیشرو و به روز در امر تولید آلو خشک در اختیار خریداران این محصول در سراسر کشور قرار داده اند دسترسی و استفاده از فضای مجازی برای خرید بهترین آلو خشک بصورت آنلاین در سریعترین زمان ممکن میباشد.

روش کار خرید اینترنتی و مزایای آن:

خرید بهترین آلو خشک به روشی کارآمد و بسیار آسانشماره های شرکت و واحد فروش از طریق اینترنت در اختیار کلیه خریداران در سراسر کشور قرار میگیرد.

خرید بهترین آلو خشک به روشی کارآمد و بسیار آسانمشتریان در حین تماس اطلاعات کامل از نوع آلو ها و همچنین نحوه خرید را از واحد فروش و همچنین روشهای بهتر فروش و صادرات آلو را دریافت میکنند.

خرید بهترین آلو خشک به روشی کارآمد و بسیار آسان پس از ارسال عکس و فیلم از نمونه آلو، یک بسته از آن محصول برای مشتری فرستاده شده تا نمونه بار را از نزدیک روئیت شود.

خرید بهترین آلو خشک به روشی کارآمد و بسیار آسان بعد از دیدن نمونه آلو پس از رضایت مشتری بار اصلی بصورت تضمینی مانند نمونه برای مشتری ارسال میشود.

خرید بهترین آلو خشک به روشی کارآمد و بسیار آسان در این روش خرید بهترین آلوخشک، خرید بدون واسطه و از مرکز تولید آلو خشک انجام شده، لذا قیمتها بسیار پایین تر از بازار میباشند.

خرید بهترین آلو خشک به روشی کارآمد و بسیار آسان خرید در سریعترین زمان ممکن انجام شده و هزینه های جانبی  مانند هزینه سفر به مرکز تولید را ندارد.

خرید بهترین آلو خشک به روشی کارآمد و بسیار آسان در زمان خریدار بسیار صرفه جویی شده.

خرید بهترین آلو خشک به روشی کارآمد و بسیار آسان

اگر یکبار این روش را امتحان کنید دیگر به سراغ روش سنتی خرید نمیروید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما