خرید عمده آلو خشک صادراتی و مرغوب

خرید عمده آلو خشک صادراتی و مرغوب در این سایت اینترنتی امکانپذیر است. آلو خشک در انواع مختلف و کیفیتهای متفاوت در این شرکت، تولید شده که بصورت بسته بندی شده و فله قابل عرضه میباشد.

خرید عمده آلو خشک بسیار مقرون بصرفه تر و ارزانتر از خریدهای جزئی و کم میباشد و اکثر شرکنهایی که کار صادرات آلو خشک و سایر خشکبار را انجام میدهند اقدام یه خریدهای کلی و عمده می نمایند.

خرید عمده آلو خشک صادراتی و مرغوب

خرید آلو خشک جهت صادرات پیش نیازهایی دارد که حتما قبل از خرید آلو باید به آن توجه شود:

  • اینکه کشور مقصد چه کشوری است و استانداردهای کشور در حوزه مواد غذایی چگونه است.
  • وضع معیشتی و اقتصادی مردم در بازار هدف میزان کیفیت آلو را مشخص میکند.
  • ذائقه غذایی نیز بسیار مهم است و اینکه خریداران در آن بازار بیشتر چه طعم و رنگی از آلو را میپسندند.
در این بازرگانی سعی شده که در هنگام خرید آلو خشک برای صادرات اطلاعاتی در اختیار تاجران قرار داده شود که به خرید نوع مناسب آلو، با کیفیت مورد نیاز منجر شده است. این امر سبب شده تا بسیاری از مشکلات خریداران در بحث تامین و فروش آلو خشک حل شود.

آلو بخارا یکی از پرفروش ترین انواع آلو در بازارهای صادراتی

از جمله انواع آلویی که صادرات آن بیش از سایر انواع آلو خشک صورت میپذیرد آلو بخارا میباشد.

آلو بخارا از تولیدات شهرستان نیشابور است که علاوه بر بازار های داخلی در بازارهای صادراتی نیز بخوبی جایگاه گرفته و مشتریان خود را پیدا نموده است.

سالانه بیش از 100 هزار تن آلو بخارا در شهرستان نیشابور و سایر شهرهای استان خراسان رضوی تولید شده که از این حیث ایران جایگاه اول و در مجموع کل تولیدات آلو خشک در کشور رتبه ششم را در جهان به خود اختصاص داده است.

بسته بندی صادراتی

در این مجموعه علاوه بر عرضه فله آلو خشک انواع یسته بندیهای صادراتی نیز در وزنهای 5، 10 و 20 کیلو گرم موجود بوده و امکان بسته بندی با نام و برند شرکت خریدار آلو خشک نیز وجود دارد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما