آخرین قیمت آلبالو خشک در سال ۱۴۰۱

آلبالو خشک یکی از از محصولات بسیار پر مصرف تولید شده باغی در ایران است و در بیشتر استان های کشور تولید می شود. پخش عمده آلبالو خشک با بهترین کیفیت ها را در کوتاه‌ترین زمان ممکن توسط شرکت خشکبار رایکا انجام می گیرد. قیمت آلبالو خشک در سال ۱۴۰۱ با توجه به میزان تولید این محصول و همچنین این صادرات آن به کشورهای دیگر مشخص می شود که در ادامه می توانید از آخرین قیمت آلبالو خشک و روش قیمت گذاری بر روی آلبالو خشک آگاه شوید.

در شرکت خشکبار رایکا محصولات تولید شده با بهره‌گیری از آلبالو های تازه و با کیفیت که دارای سایزهای مختلف هستند صورت می پذیرد که سبب ماندگاری بسیار بالای این محصول شده است.

فروش آلبالو خشک بسته بندی شده

پخش عمده آلبالو خشک یا به صورت فله می باشد و یا به صورت بسته بندی با توجه به نیاز مشتریان انجام می پذیرد نوع بسته بندی که مشتریان انتخاب می کنند اثر مستقیم بر قیمت نهایی این کالا دارد اگر بسته بندی در وزنهای پایین انجام گیرد قیمت آن بسیار بیشتر از قیمت بسته بندی های با وزن بالا می باشد.

توصیه ما به مشتریان در بازار داخل این است که اگر میخواهند قیمت آلبالو خشک برای شان پایین باشد بهتر این است آن را به صورت فله ای خریداری نمایند چرا که هزینه بسته بندی و حمل و نقل بسیار کاهش پیدا می‌کند.

البته اگر خرید آلبالو خشک برای صادرات باشد باید حتماً از بسته بندی های استاندارد با توجه به استانداردهای بازار هدف انجام شود در حال حاضر ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان آلبالو خشک در جهان است و محصولاتش به کشورهای مختلف صادر می شود.

آخرین قیمت آلبالو خشک

همانطور که گفته شد میوه آلبالو در کشور ما از محبوبیت بالایی برخوردار است از نظر قیمت محصولاتی که یک دست و خوش ظاهر می باشند و جهت کیفیت امتیاز بالاتری دارند از قیمت بالاتری نیز برخوردار هستند.

از آنجایی که امکان تغییر قیمت برای محصول آلبالو خشک در طول سال وجود دارد و همچنین وجود چندین نوع آلبالو با کیفیت های مختلف بهتر است که آخرین قیمت آلبالو خشک در سال ۱۴۰۱ را از طریق مشاورین این مجموعه که شماره های آنها در این سایت موجود می باشد تماس بگیرید و قیمت ها را از آنها دریافت نمایید.

شرکت تولید کننده آلبالو خشک اعلا

آلبالو خشک های تولید شده در ایران به دو روش سنتی و صنعتی تولید می شوند. به صورتی که روش سنتی به دست خود کشاورزان انجام شده و معمولاً محصولات تولید شده از کیفیت پایین تری برخوردارند و روش صنعتی با استفاده از دستگاه های خشک کن میوه توسط شرکت های تولید کننده این محصول انجام می شود که به مراتب کیفیت آلبالو خشک تولید شده در این مجموعه ها بالاتر است.

از طرفی چون حجم تولید آلبالو خشک در این شرکت ها بالا است قیمت تمام شده برای تولید آلبالو خشک پایین می‌باشد از همین رو می توان گفت که خریداران و صادرکنندگان آلبالو خشک اگر خرید آلبالو خشک را از شرکت های تولید کننده این محصول انجام دهند می‌توانند علاوه بر خرید در حجم های بالا این محصول را با قیمت مناسب تری نیز خریداری نمایند.

شرکت خشکبار رایکا یکی از مجموعه‌های تخصصی تولید کننده در زمینه آلبالو خشک است و این محصولات در حجم های مختلف تولید و علاوه بر بازارهای داخلی به کشورهای همسایه ایران صادر می نماید.

خرید آلبالو خشک صادراتی با قیمت مناسب

میوه خشک آلبالو در حجم های بالایی از ایران به کشورهای مختلف صادر می شود و هر ساله چندین میلیون دلار از این راه درآمد ارزی وارد کشور می‌شود و تاجرانی که در این حوزه مشغول به فعالیت هستند همواره با سود های بسیار بالا این محصول را به کشورهای دیگر صادر می‌کند.

این خریداران و صادرکنندگان آلبالو خشک همواره سعی می‌کنند تا آلبالو خشک مورد نیاز خود را از شرکت هایی با اعتبار بالا محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب تولید می کند خریداری نمایند.

شرکت خشکبار رایکا همواره پخش عمده آلبالو خشک را در کشور با قیمتهای بسیار مناسب و منصفانه انجام می دهد که با تماس با پشتیبان این مجموعه می‌توانید از آخرین قیمت آلبالو خشک آگاه شوید.

پخش عمده آلبالو خشک

پخش عمده آلبالو خشک با قیمتهای مناسب و پایین جهت عرضه در خشکبار فروشی ها و شرکتهای تولید کننده ترشک و لواشک و مرباجات توسط شرکت خشکبار رایکا انجام می گیرد و به این شرکت این اجازه را داده تا به نوبه خود به اقتصاد کشورمان کمک نماید.

پخش عمده آلبالو خشک در سراسر کشور سبب شده تا محدوده خدمات رسانی این گروه رفته رفته بیشتر شود و این امر باعث می شود تا محصولات رایکا و یا بهتر بگوییم محصولات با کیفیت این مجموعه در بازار رایج تر شود و اکثر مردم ایران بتوانند محصولات این شرکت را خریداری نمایند.

خرید آلبالو خشک درجه یک

برای خرید آلبالو خشک درجه یک دیگر نیازی نیست که به محل تولید این محصول در استان های مختلف مراجعه نمایید و برای این امر وقت و زمان زیادی را صرف نمایید. چراکه از طریق سایت اینترنتی مجموعه خشکبار رایکا می‌توانید نسبت به خرید اینترنتی آلبالو خشک از شرکت تولید کننده این محصول اقدام نمایید کار را در کمترین زمان ممکن و با پایین ترین قیمت ها انجام دهید.

برای این امر کافیست هم اکنون با مشاورین ما که در تمام روزهای هفته پاسخگوی شما هستند تماس حاصل نمایید.

6

    • سلام خدمت شما. قیمت آلبالو تازه حدودا 20 هزار تومان در هر کیلو میباشد. با در نظر گرفتن این مورد و از آنجایی که هر 3.5 کیلو آلبالو تازه یک کیلو آلبالو خشک بدست میدهد قیمت تقریبا باید 70 هزار تومان باشد. البته این مسئله فقط پیش بینی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما