آلو بخارا آفتابی ارگانیک صادراتی | قیمت عمده آلو بخارا در بازار

آلو بخارا آفتابی ارگانیک صادراتی محصولی است که می توان آن را به کشورهای مختلف دنیا عرضه نمود چرا که از محصولات پر مصرف کشاورزی محسوب می شود و صادر کنندگان آن را به بازارهای جهانی پشنهاد می‌کنند. قیمت عمده آلو بخارا در بازار را می توانید بصورت به روز شده از این مرکز دریافت نمایید.

همانطور که میدانید کشور ایران به لحاظ صنعت کشاورزی در سال‌های اخیر رشد چشمگیری داشته و همواره تولیدات کشاورزی ایران علاوه بر بازار داخلی به کشورهای مختلف جهان نیز صادر شده است. لذا بخش قابل توجهی از ارزآوری برای کشور مربوط به این بخش است.

در حال حاضر توجه به محصولات ارگانیک افزایش چشمگیری یافته و سرمایه‌گذاری زیادی در آن صورت می‌گیرد. به همین دلیل می‌توان شاهد تولید حجم بالایی از انواع آلو خشک ارگانیک از جمله آلو بخارا آفتابی در کشور باشیم آلو بخارای آفتابی علاوه بر بازار داخلی طرفداران زیادی در خارج از کشور دارد که با بازاریابی مناسب می توانیم به یک صادر کننده بزرگ این محصول تبدیل شویم.

آلو بخارا آفتابی ارگانیک صادراتی

شهرهای تولید کننده آلو خشک در ایران

در ایران مناطق مختلفی هستند که بر روی تولید انواع آلو خشک سرمایه گذاری نموده اند و باغات گسترده ای را می‌توان در سطح این شهرها مشاهده نمود که به کشت درخت آلو اختصاص یافته است.

از مهمترین شهرهای تولید کننده آلو خشک در ایران می‌توان به شهرهای:

  • نیشابور
  • مشهد
  • بیرجند بجنورد
  • مراغه
  • مرند
  • بناب
  • خوانسار
  • کرج
  • و بوانات  استان فارس اشاره نمود.

به این ترتیب در چند سال اخیر بر تعداد باغات آلو در این شهرها افزوده شده و این محصول را به محصول تجاری پرسود تبدیل کرده است. با توجه به اینکه تقاضا برای انواع آلو خشک بالاست سرمایه گذاران می توانند با همکاری با تولیدکنندگان نسبت به سورتینگ و بسته بندی و صادرات انواع آلو خشک اقدام نمایند.

آلو بخارا آفتابی ارگانیک صادراتی

بهترین آلو بخارای صادراتی را در حجم عمده از کجا تهیه کنیم؟

آلو بخارا وقتی برای صادرات انتخاب می شود که تمامی استانداردها را داشته باشد تا در فروش آن در کشورهای دیگر با مشکل مواجه نشویم. از همین رو خرید از مراکز معتبر تولید آلو خشک که خود کار صادرات انجام می دهد می تواند بهترین گزینه باشد چرا که به صورت مستقیم در امر تولید و فروش آن در بازارهای داخلی و خارجی درگیر است و تجربه خوبی در این زمینه دارد.

کیفیت بالا و داشتن بسته بندی صادراتی از مهمترین موضوعات در مورد صادرات آلو بخارا به کشورهای دیگر است است که باید حتماً رعایت شود.

از مهمترین نکاتی که می توان یک تولید کننده را معتبر تشخیص داد این است که بتواند آلوبخارا در حجم عمده برای مشتریان تهیه و بسته بندی کند و مشکلی از بابت تامین این محصول در طول سال نداشته باشد چرا که تامین به موقع محصول می تواند مهمترین فاکتور شما جهت جذب مشتریان صادراتی باشد.

آلو بخارا آفتابی ارگانیک صادراتی

قیمت عمده آلو بخارا در بازار ایران

لازم به ذکر است که تنها تولید کننده آلو بخارا در ایران که به شهر بام های طلایی و پایتخت آلو ایران معروف است شهرستان نیشابور است که این محصول را به صورت پوست کنده شده و به دو شکل آفتابی ارگانیک و فرآوری شده گوگردی تولید می کند.

در سال های اخیر بر میزان باغ های تولید آلو در نیشابور افزوده شده است اما به خاطر تقاضای بالای این محصول توسط مشتریان خارجی از جمله کشورهایی همچون پاکستان هند و امارات قیمت آن نه تنها کاهش پیدا نکرده بلکه در ماه های اخیر شاهد افزایش چشمگیر قیمت آلو بخارا بوده‌ایم.

از آنجایی که قیمت ها در حال نوسان است و احتمال تغییر آن در طول هفته وجود دارد برای دریافت قیمت به روز آلو بخارا می توانید با مشاورین این مجموعه در تمام روزهای هفته تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما