تامین کننده انواع آلو خشک در بازار کشور

بازرگانی رایکا با توجه به قرار داشتن این مجموعه در قطب تولید آلوی کشور یعنی شهرستان نیشابور در استان خراسان رضوی توانسته خود را بعنوان یکی از بهترین تامین کننده انواع آلو خشک در بازار کشور معرفی نماید. آلو خشک باکیفیت و مرغوب را برای بازار داخلی در تمام نقاط کشور و همچنین برای بازارهای جهانی را میتوانید ز این بازرگانی تهیه نمایید.

تامین کننده انواع آلو خشک

تامین کننده انواع آلو خشک

بدون شک داشتن یک تامین کننده قوی میتواند کمک شایانی در امر تامین و فروش محصولات مورد نیاز باشد. از جمله ویژگیهای یک تامین کننده قوی اینست که بتواند محصول را برای تمام طول سال و با همان کیفیت اولیه ارائه نماید.

یک تامین کننده انواع آلو خشک باید از ویژگیهای بارزی مانند:

  • قدرت تامین بالا.
  • قدرت تامین بار در تمام طول سال.
  • عرضه محصول در کیفیتهای مختلف برای مصارف مختلف مانند آشپزی، تهیه ترشک و لواشک، تهیه آبمیوه و عرضه در خشکبار فروشی ها.
  • انجام بسته بندیهای مختلف برای بازار داخلی و صادراتی.
  • دسته اول بودن تامین کننده و عرضه آلو خشک با قیمت مناسب.
  • داشتن آگاهی کامل از بازار های داخلی و خارجی جهت دادن مشاوره به خریداران برای انجام یک خرید مناسب با توجه به بازار هدف.
  • عرضه محصول بصورت تضمین شده و همراه با ضمانت و قبول برگشت بار در صورت عدم رضایت مشتری از محصول.

تامین کننده انواع آلو خشک

تامین آلو خشک با توجه به بازار هدف

یکی از مهمترین مسائل در امر بازاریابی و فروش آلو خشک چه در بازار داخلی و چه در بازارهای کشورهای دیگر آشنایی با نوع ذائقه مصرفی مردم آن منطقه و کشور میباشد.

در بازار داخلی برای شهرهای شمالی کشور بیشترین فروش مربوط به آلو خشک بخارا ( رسمی ) میباشد و این در حالی است که برای شهر بزرگ تهران بیشترین میزان مصرف برای آلو خشکهای درشت مانند آلو خشک حاج حسنی است.

برای کشورهای دیگر نیز به هین شکل میباشد مثلا کشورهای هند و پاکستان و امارات از مشتریان بزرگ آلو رسمی نیشابور میباشند و کشورهای استرالیا، کانادا و آمریکا از مصرف کنندگان آلو شوقانی هستند.

تامین کننده انواع آلو خشک

لذا در هنگام خرید دانستن این مسئله که چه نوع آلو خشکی برای بازار هدف شما مناسب است بسیار مهم و حیاتی میباشد.

بازرگانی خشکبار رایکا

بازرگانی خشکبار رایکا انواع آلو خشک نیشابور مانند رسمی ، حاج حسنی، شوقان، طرقبه سبز و … و همچنین انواع آلو خشک آذربایجانی مانند آلو خشک سیاه، قرمز، سانتریزه و برقانی را در کیفیتهای ضعیف، متوسط و درجه یک صادراتی در تمام طول سال تامین کرده و از همین رو یکی از بزرگترین تامین کنندگان در حوزه آلو خشک کشور شناخته میشود.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما