تولید کننده عمده آلو بخارا خشک

میوه آلو از دیرباز جزو پرطرفدار ترین میوه ها در جهان بوده است که به صورت خشک شده نیز برای استفاده در سایر ایام سال تهیه می‌شده است. امروزه تولید کننده عمده آلو بخارا خشک این محصول را به صورت های صنعتی و سنتی تولید و در بسته بندی های مختلف به بازار عرضه می کند. این سایت راهی برای ارتباط با یکی از تولیدکنندگان عمده آلو بخارای خشک صادراتی است که می توانید جهت ارتباط با این تولید کننده با ما همراه باشید.

روشهای خشک کردن آلو بخارا

همانطور که گفته شد آلو بخارا به دو روش سنتی و صنعتی تهیه و تولید می شود. در روش سنتی که از قدیم الایام انجام می شده است در ابتدا آلوها  را از باغات جمع‌آوری و پوست گیری می کردند و سپس در مقابل نور آفتاب قرار می دادند تا پس از ۲ الی ۳ روز آلوها خشک شوند.

در روش صنعتی که برای تولید عمده آلو خشک استفاده می شود و بسیار به صرفه و تمیز می باشد آلوهایی را که از باغات جمع‌آوری شده توسط دستگاه‌های پوست کن پوست آنها جدا شده و در دستگاه های خشک کن میوه آلو ها را خشک می کنند.

برای خشک کردن نیز می توان از دود گوگرد به عنوان نگهدارنده استفاده کرد که میزان ماندگاری آلو های خشک شده را تا یک سال و حتی بیشتر افزایش می دهد و رنگ آنها را نیز کاملا شفاف و بازار پسند می نماید و یا می توان بدون استفاده از دود گوگرد آلو ها را خشک نمود که به آلو خشک آفتابی شناخته می شوند.

نسبت ماندگاری آلو خشک آفتابی نسبت به آلو خشک گوگردی بسیار پایین تر است و احتمال خراب شدن آن نیز بیشتر است اما از لحاظ سلامت کاملا ارگانیک بوده و بسیار سالم است.

کدام نوع آلو خشک برای صادرات بهتر است؟

همانطور که گفته شد آلو بخارا به دو روش آفتابی و گوگردی تهیه می کنند که نمونه گوگردی بسیار خوش فروش و بازار پسند است و بیشترین میزان تولید نیز برای این محصول انجام می شود.

آلو بخارای آفتابی دارای رنگ تیره و کدر است ولی از لحاظ سلامت بسیار بهتر از آلو بخارای گوگردی است. البته این این امر نشان از بدی آلو بخارای گوگردی نیست و تنها مقایسه این دو نوع آلو را نشان می دهد و آلو بخارای گوگردی نیز دارای خواص بسیاری است که نباید از خوردن آن غافل شویم ولی به هر حال ما در این شرکت وظیفه داریم تا مزایا و معایب محصولات را برای مشتریان بیان کنیم.

با توجه به ماندگاری بیشتر آلو بخارای گوگردی و دیرتر خراب شدن آن برای صادرات بهتر است که از این مدل آلو بخارا استفاده شود تا در مسیر ارسال بار به کشور مورد هدف مشکلی برای محصول ما پیش نیاید.

کارشناسان این مجموعه صادرات آلو بخارای گوگردی را به تمام تاجران و افرادی که در زمینه خشکبار فعال هستند پشنهاد می‌کنند چرا که بازارهای بزرگ در کشورهای منطقه و جهان وجود دارند که می توان این محصول را با قیمت خوب و سودآوری به آنها صادر نمود.

برای دریافت اطلاعات کامل در زمینه صادرات آلو بخارا و دیگر انواع آلو خشک می توانید در تمام روزهای هفته با کارشناسان  ما در تماس باشید و جواب تمام سوال های خود را از آنها دریافت کنید.

علاوه بر مشاوره برای صادرات آلو خشک این شرکت تولید کننده انواع آلو خشک به صورت عمده می باشد که می توانید جهت خرید محصول مورد نیاز خود نیز با کارشناسان ما وارد مذاکره شوید.

توزیع آلو بخارا خشک به صورت عمده در کشور

پخش و توزیع آلو بخارای خشک به صورت عمده از طریق همین سایت انجام می شود و محصول به صورت مستقیم از تولید کننده به دست مصرف کننده می رسد.

کیفیت محصولات آلو خشک این مجموعه به صورت تضمین شده است که در صورت هر گونه مشکل در محصول مشتری و خریدار می توانند محصول سفارش شده را به خود شرکت برگشت دهند و نسبت به تهیه محصول تازه اقدام نمایند.

چنانچه قصد خرید آلو خشک به صورت عمده را با قیمت های ارزان دارید کافی است با ما تماس بگیرید و لذت یک خرید واقعی و مستقیم از خود شرکت تولید کننده را تجربه نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *