خرید آلو خشک آفتابی ارگانیک و بهداشتی

خرید آلو خشک آفتابی ارگانیک و بهداشتی از مراکز تامین آن میتواند برای مشتری از نظر هزینه بصرفه و کم زیان باشد و با قیمت مناسب تری این محصول را تهیه کرد. آلو خشک آفتابی رنگ تیره تری نسبت به آلو بخارا دارد اما خواص بی نظیر این محصول آنرا به یک محصول پر فروش و پر طرفدار در بین جامعه تبدیل کرده است که تمام سنین میتوانند از خواص آن بهره مند شوند. آلو خشک آفتابی در دو نوع درجه یک و درجه دو در بازار خرید و فروش میشود که جهت آبگیری و تولید فراورده های خوراکی ماننده لواشک و ترشک از نوع درجه دو آلو آفتابی استفاده میکنند. نوع مرغوب آن نیز جهت صادرات به کشور های مختلف و استفاده در انواع غذا ها به کار برده میشود و رنگ و لعاب بی نظیری را به آن میدهد.

انواع پر فروش آلو آفتابی در بازار خشکبار

فروش آلو آفتابی در انواع مختلف صورت میگیرد ، اما برخی از ارقام آن در بازار تقاضای زیادی دارد و اغلب بیشتر مشتریان نیز این محصولات را بصورت تناژ و عمده خریداری میکنند . انواع آلو خشک آفتابی شامل :

 • آلو رسمی
 • آلو طرقبه
 • آلو شوقانی
 • آلو کبرایی
 • آلو حاج حسنی
 • آلو شمس

میباشند. این محصولات هر کدام نرخی متفاوت از هم دارند که میتوانید از مراکز فروش آلو خشک آفتابی یا شرکت های تولیدی ، از قیمت آنها مطلع شوید.

خرید آلو خشک آفتابی ارگانیک و بهداشتی

قیمت آلو آفتابی در نیمه دوم سال

قیمت آلو آفتابی در نیمه دوم سال به طرز چشمگیری کاهش میابد و این موضوع به دلیل تولید انبوه آلو آفتابی و فروش بالای آن میباشد. نیمه دوم سال فصل برداشت و تولید آلو آفتابی میباشد و کشاورزان میتوانند از سود آن در اواخر سال بهره مند شوند. قیمت آلو خشک آفتابی برخی مواقع دستخوش تغییراتی میشود که باعث میشود این محصول در طول سال با نوسانات مواجه شود. مواردی که بر قیمت آلو خشک آفتابی تاثیر مستقیم دارد را میتوان در متن زیر مشاهده کرد.

 1. نوسانات ارزی
 2. دلالان و واسطه ها
 3.  صادرات آلو خشک آفتابی
 4. میزان تولید آلو خشک آفتابی در سال
 5. میزان تقاضا آلو خشک آفتابی در سال

خرید آلو خشک آفتابی ارگانیک و بهداشتی

خرید آلو خشک آفتابی از مرکز تولید آن

برای خرید آلو خشک آفتابی میبایست به مرکز تولید آن مراجعه کرد. مهد تولید آلو آفتابی استان خراسان رضوی میباشد که در راس این استان شهرستان نیشابور قرار دارد که این مرکز تولید به پایتخت آلو ایران نیز معروف است. برای خرید انواع آلو آفتابی میتوانید با مراجعه به شرکت های تولیدی خشکبار در این شهرستان مراجعه کنید و یا از طریق اینترنت وبسایت های معتب فروش آلو خشک را بیابید و از آین فروشگاه های اینترنتی خرید خود را انجام دهید.

شرکت بازرگانی خشکبار رایکا از مراکزی میباشند که هم بصورت اینترنتی و آنلاین و همچنین بصورت حضوری در خدمت مشتریان گرامی بوده است. این شرکت در شهرستان نیشابور فعالیت دارد که میتوان انواع آلو آفتابی ارگانیک و بهداشتی را بدون واسطه ، با قیمت ارزان و بصورت عمده و جزئئ خریداری کرد. کافیست از طریق این سایت با ما تماس بگیرید و محصول خود را خریداری و در کمترین زمان ممکن آنرا دریافت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما