شرکت توزیع کننده آلو بخارا در ایران

شرکت خشکبار رایکا به عنوان شرکت توزیع کننده آلو بخارا در ایران شناخته می شود و این محصول را به صورت فله و بسته بندی شده در بازار سراسر کشور عرضه می کند.

همانطور که مستحضر هستید آلو بخارا از جمله محصولاتی است که به صورت تخصصی در استان خراسان رضوی تولید شده و در بازارهای مختلف داخلی و خارجی عرضه می شود.

فروش آلو بخارا در حجم بسیار بالایی انجام می شود زیرا این محصول به دلیل داشتن خواص زیاد دارای کاربردهای متنوع است. آلو بخارای خراسان خصوصاً در فصل گرم سال و مناطق گرمسیری مورد استفاده قرار می گیرد چرا که خاصیت خنک کنندگی دارد و دمای بدن را کاهش می دهد. کشورهای مختلفی از جمله: عراق، پاکستان، هند، امارات، بنگلادش از جمله خریداران اصلی آلو بخارا در جهان محسوب می شوند.

ده مورد از خواص درمانی و دارویی آلو بخارا

آلو بخارای نیشابور از جمله محصولاتی است که نام آن در اکثر کتاب های طب سنتی از جمله کتاب شفا ابن سینا برده شده است و از آن برای درمان بیماری های مختلف جلوگیری از امراض گوناگون استفاده می‌شده است آلو بخارا چه به صورت تازه و چه به صورت خشک شده می تواند مورد استفاده قرار گیرد و مواد مغذی و آنتی اکسیدان های آن جذب بدن شده و فواید آن در بلند مدت خود را نشان می دهد. از اصلی ترین و مهمترین خواص درمانی آلو بخارا می توان به موارد زیر مختصراً اشاره نمود:

  1. منبع غنی از آهن و فسفر است
  2. باعث تنظیم گردش خون میشود
  3. استخوان های بدن را تقویت می کند
  4. باعث هضم بهتر غذا میشود
  5. دستگاه گوارش بدن را تقویت میکند
  6. سبب جوانی پوست می شود
  7. از پوکی استخوان در ایام پیری جلوگیری میکند
  8. باعث تقویت بدن شده و انرژی از دست رفته را باز می گرداند
  9. اضطراب و استرس را نیز کاهش می دهد
  10. برای درمان یبوست نیز بسیار عالی است و بسیار توصیه شده است.

آلو بخارا اغلب به صورت خشک شده در بازار وجود دارد زیرا نگهداری آن آسانتر است و ماندگاری بیشتری دارد اما آلو بخارای تازه نیز فقط در فصل برداشت می تواند قابل تهیه باشد که توسط کشاورزان به فروش می رسد.

شرکت توزیع کننده آلو بخارا

مرکز توزیع اصلی آلو بخارای نیشابور به صورت عمده

همانطور که میدانید بازار اصلی و قطب تولید آلو بخارا در نیشابور است. توزیع کننده های آلو بخارای نیشابور نیز محصولات خود را به صورت مستقیم برای مشتریان در سراسر کشور ارسال می‌کنند.

برخی از این توزیع کننده ها محصولات خود را از طریق بازارهای عمده فروشی در مشهد و تهران به فروش می رسانند که برای برخی از خریداران که حجم سفارش های آنها پایین است خرید از این بازار ها صرفه و توجیه اقتصادی بیشتری دارد.

توزیع کننده های اصلی آلو بخارا در نیشابور که اغلب شرکت های تولیدی می باشند محصولات خود را به صورت عمده به فروش می رسانند.

آلو بخارا پس از آن که از درخت برداشت می‌شود و رطوبت آن به حد استاندارد و نرمال کاهش پیدا می‌کند فرآیندهای مختلف خصوصاً سورت بر روی آن شروع می شود. زیرا زمانی که آلوبخارا برداشت می شود شامل نمونه های ریز و درشت است که با هم مخلوط هستند.

پس از خشک کردن آلو بخارا این محصول وارد واحد سورتینگ شرکت شده و توسط کارگران آن به صورت دستی سورت می شود. پس از سورت شدن آلو بخارا این محصول در کیفیت های مختلف بسته بندی شده و با توجه به نیاز مشتریان به آنها عرضه می‌شود.

شرکت توزیع کننده آلو بخارا

قیمت روز آلو بخارا فله ای در بازار نیشابور و مشهد

قیمت آلو بخارا علاوه بر سایز به پارامترهای دیگری هم بستگی دارد که باید هنگام خرید عمده به آنها نیز دقت کافی داشت. البته توجه به این موضوع که آلو بخارا محصول کشاورزی و باغی است و نمی توان انتظار داشت که تمامی محصولات دقیقاً مشابه هم باشند.

یکی از پارامتر های تعیین کننده کیفیت و قیمت میزان خشکی و سایز آلو بخارا است. رنگ آلو بخارا نیز یکی دیگر از پارامتر های تعیین کننده قیمت است. هرچه رنگ آلوبخارا روشن تر باشد قیمت آن بیشتر خواهد بود و هرچه تیره تر و کدر تر باشد قیمت آن پایین خواهد آمد.

بسته بندی نیز از دیگر پارامترهای تعیین قیمت است اگر به صورت فله انجام شود بسیار ارزان‌تر از بسته بندیهای کوچک خواهد بود. 

برای اطلاع دقیق از قیمت محصولات و مشاهده تصاویر هر یک از این کد ها می توانید با واحد فروش شرکت آلو بخارا رایکا تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما