فروش آلبالو خشک درجه یک قیمت مناسب

کیفیت بی نظیر آلبالو خشک تولید شده در خراسان و طعم بسیار خوب آن ذائقه بسیاری اطز خریداران را به خود جلب کرده است. فروش آلبالو خشک درجه یک قیمت مناسب از طریق اینترنت راه رسیدن خریداران این محصول در سراسر کشور به آن است.

البته آلبالو تولید شده در دیگر استانهای کشور نیز دارای کیفیت خوبی هستند که در هنگام خرید آلبالو می توانید نمونه آن را از فروشندگان آن خریداری نمایید.

آلبالو تولید شده در شهرستانهای خراسان دارای طعم ترش تری نسبت به انواع دیگر آلبالو هستند از همین رو استفاده از آن در صنایع غذایی بیشتر است.

تولید آلبالو در ایران

سالانه حدود 107 هزار تن آلبالو در ایران تولید می شود که از حیث تولید آلبالو ایران در جهان دارای رتبه پنجم می باشد. از این رو صادرات آلبالو یکی از پرسود ترین صادرات میوه و خشکبار به حساب می آید.

در ایران استانهای تولید کننده آلبالو مرغوب عبارتند از:

  • لرستان
  • تهران 
  • همدان
  • کردستان
  • سمنان
  • خراسان

تولید آلبالو در ایران

عرضه آلبالو خشک درجه یک

شرکت خشکبار رایکا عرضه کننده عمده آلبالو خشک است که تامین آن را برای بسیاری از شرکتهای تولید کننده مواد غذایی به عهده دارد. عرضه آلبالو خشک در تمام طول سال در این شرکت این امکان را برای خریداران ایجاد نموده که هیچگونه دغدغه ای از بابت تامین نیازشان به آلبالو خشک نداشته باشند.

عرضه آلبالو خشک درجه یک

فروش آلبالو خشک درجه یک قیمت مناسب

قیمت یکی از مهمترین پارامترها در خرید یک محصول است. چگونه می توان خرید آلبالو خشک را با قیمت مناسب انجام داد؟

یکی از راههای بسیار خوب خرید مستقیم از تولید کنندگان است. با خرید مستقیم آلبالو خشک از تولید کننده واسطه هارا کنار می زنیم و محصول را به قیمت درب کارخانه خریداری می کنیم. برای ارتباط مستقیم با شرکت خشکبار رایکا ما مسیرهای اینترنتی را انتخاب نموده ایم. چرا که اینترنت در دسترس ترین پل ارتباطی برای بسیاری از مردم در تمام نقاط کشور است و حتی از خارج از کشور نیز می توان از طریق اینترنت با تولید کنندگان تماس گرفت.

فروش آلبالو خشک درجه یک قیمت مناسب

فروش عمده آلبالو خشک

فروش عمده آلبالو خشک ارتباط دو سویه بین فروشندگان و خریداران عمده این محصول ایجاد می کند. خرید و فروش عمده آلبالو سبب عرضه قیمت مناسب این محصول از طرف کارخانه نیز شده است.

خرید عمده سبب کاهش بسیاری از هزینه های خرید مانند هزینه حمل و نقل شده و قیمت تمام شده محصول را در مقصد برای خریداران کاهش می دهد لذا سود خوبی به همراه خواهد داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما