مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات آلوچه و آلو زرد و….دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش آلو بخارا نیشابور از درب کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

لیست قیمت خرید آلو بخارا نیشابورقیمت آلو بخارا آفتابی نیشابورفروش آلو بخارا نیشابور از درب کارخانه
صادرات آلو بخارا به کشورهای عربی

فروش آلو بخارا نیشابور از درب کارخانه همواره با قیمت های ارزانتری همراه بوده که برای خرید آن می توانید هم اکنون با کارشناسان ما در شرکت خشکبار رایکا تماس حاصل نمایید. آلو بخارا شرکت خشکبار رایکا تمام معیار های آلو خشک مرغوب را داشته و مورد رضایت تمام مشتریان واقع شده است.

لیست قیمت خرید آلو بخارا نیشابور

برای تهیه لیست قیمت خرید آلو بخارا نیشابور به موارد مختلفی توجه می شود که در اینجا به چند مورد از آنها که از اهمیت بیشتری برخوردار هستند اشاره می کنیم.

  • قیمت میوه آلو از تاثیر گذارترین موارد در تهیه لیست قیمت خرید آلو بخارا می باشد. معمولا از هر چهار کیلو میوه آلو یک کیلو گرم آلو بخارا بدست می آید.
  • نوع فرآوری آلو ( آفتابی، دودی )
  • سایز الو بخارا
  • نوع بسته بندی آلو بخارا
  • میزان کیفیت آلو بخارا ( یکدست باشد، رطوبت آن کم باشد، و آلو خشک هسته نما سیاه رنگ و له شده در آن وجود نداشته باشد)

این مواردی که ذکر شد در تعیین قیمت انواع دیگر آلو خشک نیز به کار برده می شود. شرکت خشکبار رایکا موارد بالا را به دقت بررسی و در قیمتها لحاظ می کند. جهت دریافت لیست قیمت خرید آلو بخارا می توانید با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.

قیمت آلو بخارا آفتابی نیشابور

آلو بخارا آفتابی که بصورت کاملا ارگانیک تهیه شده از سلامت و کیفیت خوبی نیز برخوردار است. در تهیه آلو بخارا افتابی باغداران از روش کاری بسیار ساده ای استفاده می نمایند.

بدین گونه که در ابتدا آلو های رسیده از باغات جمع آوری شده و در آب نمک گذاشته می شوند. محلول آب نمک سبب نازک شدن پوست آلو شده و به راحتی می توان پوست آلو را از آن جدا نمود.

آلوهای پوست کنده شده با دقت بر روی سبدهای حصیری قرار داده می شوند و در مکانی تمیز در مقابل نور آفتاب خشک می نمایند.

قیمت آلو بخارا آفتابی به دلیل روش تهیه آن از آلو بخارا دودی کمی بالاتر است. البته میزان تولید آلو بخارا به روش آفتابی بسیار کمتر از روش دیگر است. آلو بارایی که به روش آفتابی خشک می شود رنگ بسیار تیره ای دارد که همین امر از بازار پسندی آن می کاهد.

فروش آلو بخارا نیشابور از درب کارخانه

شرکت خشکبار رایکا کار فروش آلو بخارا نیشابور را از درب کارخانه انجام می دهد. در این روش مشتریان از طریق راه های ارتباطی این شرکت که در دسترس تمام هموطنان قرار دارد با کارشناسان فروش تماس گرفته و خرید آلو بخارا را از درب کارخانه انجام می دهند.

با انجام اینگونه فروش آلو بخارا دست دلالان و واسطه ها از بازار کوتاه شده و مشتری می توان آلو بخارا را با قیمت پاینتری نسبت به بازار خرید نماید.

مدیریت فروش مجموعه: مهندس تاجیک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات آلوچه و آلو زرد و….دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید