فروش بهترین ارقام آلو خشک

خرید آلو خشک

فروش بهترین ارقام آلو خشک که در بحث تجارت و صادرات آلو خشک میتواند مورد استفاده قرار گیرد در این مجموعه بازرگانی با قیمت بسیار مناسب و در بسته بندی های مختلف عرضه میشود.

انواع آلو خشک تولید شده در ایران به دلیل داشتن کیفیت مناسب و طعم عالی و خاص بسیار مورد توجه مصرف کنندگان میوه های خشک شده و خشکبار در سطح جهان قرار گرفته است و سالانه مقادیر بسیار بالایی از این محصول به کشور های مختلف صادر میشود.

بهترین ارقام آلو خشک

در کل آلو خشک های تولید شده در ایران همگی از نظر کیفیت و طعم بسیار خوب هستند اما تفاوت آنها در رنگ، شکل ظاهری و طعم آنها میباشد.

در ایران آلو در مناطق مختلفی تولید میشود که با توجه به آب و هوای هر منطقه میتوان نوع خاصی از آلو را کشت و تولید نمود. مناطقی که در ایران کار تولید آلو در آنجا انجام میشود عبارتند از:

  1. نیشابور
  2. مشهد
  3. بجنورد
  4. بیرجند
  5. آذر شهر
  6. بناب
  7. مراغه
  8. خوانسار

و …

آلو خشک های تولید شده در استان خراسان در انواع مختلف و بصورت پوست کنده شده خشک و فرآوری میشوند که معروفترین آنها آلو خشک بخارا میباشد. در شهرستان های استان آذربایجان شرقی آلو در ارقام سیاه، قرمز و طلایی رنگ تولید شده که فرآوری و خشک کردن آنها همراه با پوست میوه بصورت صنعتی و سنتی انجام میشود.

قیمت آلو آفتابی

چگونه برای تجارت بهترین ارقام آلو خشک را انتخاب کنیم؟

همانطور که گفته شد آلو خشک های مختلفی در ایران تولید شده که هرکدام دارای مشتریان خاص خود میباشند.

انتخاب محصول همیشه باید متناسب با ذائقه مصرف کنندگان بازار هدف صورت پذیرد لذا بهترین نوع آلو خشک صرفا آلو خشکی است با ذائقه و سلیقه مردم در بازاری که قصد فروش در آن بازار را داریم جور باشد.

فروش بهترین ارقام آلو خشک

فروش بهترین ارقام آلو خشک بصورت بسته بندی شده و فله که در بازار های داخلی و صادراتی مورد استفاده باشد توسط این مجموعه در تمام طول سال انجام شده و اگر قصد صادرات این محصول را دارید میتوانید از تجربیات این مجموعه بهرمند گردید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *