مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات آلوچه و آلو زرد و….دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت جدید آلبالو خشک در سال ۱۴۰۰

آنچه در این مقاله می خوانید...

مصارف مختلف آلبالو خشکآلبالو خشک با کیفیت دارای چه ویژگی هایی است؟قیمت آلبالو خشک در سال ۱۴۰۰
قیمت جدید آلبالو خشک

آلبالو از جمله محصولات باغی است که به صورت تازه و خشک شده دارای مصارف گوناگونی است و ایران نیز یکی از بزرگترین تولیدکنندگان آلبالو و گیلاس در جهان می باشد. قیمت جدید آلبالو خشک در سال ۱۴۰۰ بنا به عوامل گوناگونی که در ادامه مطلب توضیح داده می شود قیمت گذاری شده است.

شرکت خشکبار رایکا عرضه‌کننده عمده آلبالو خشک در سطح کشور است و قدرت تامین آلبالو خشکه صادراتی را نیز برای تاجران دارا می باشد. در این شرکت آلبالو خشک در بسته بندی های مختلف به صورت پلاستیکی و کارتونی با توجه به سفارش مشتری تولید و عرضه می شود.

قیمت جدید آلبالو خشک

مصارف مختلف آلبالو خشک

قیمت جدید آلبالو خشک

آلبالو خشک به خاطر داشتن ظاهر و طعم خاص بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله محصولاتی که از فرآوری آلبالو به دست می آید عبارتند از:

  • مربای آلبالو
  • ترشک آلبالو
  • لواشک آلبالو
  • آب آلبالو
  • مارمالاد آلبالو و … اشاره نمود.

تولید همین فراورده های گوناگون از آلبالو سبب شده تا این محصول استفاده زیادی داشته باشد و حتی گاهی اوقات شرکت ها اقدام به واردات آلبالو خشک از دیگر کشورها مانند افغانستان می کنند تا نیاز بازار ایران را به فرآورده های آلبالو تامین نمایند.

قیمت جدید آلبالو خشک

آلبالو خشک با کیفیت دارای چه ویژگی هایی است؟

داشتن اطلاعات کامل در مورد آلبالو خشک با کیفیت و انواع آلبالو موجود د ر بازار می تواند در هنگام خرید این محصول بسیار کمک کننده باشد و خریدار بتواند به راحتی نسبت به خرید آلبالو خشک درجه یک از بازار اقدام نماید. از مهمترین ویژگی های البالو خشک درجه یک می توان موارد زیر را ذکر کرد:

  • داشتن رنگ تیره: آلبالو خشک درجه یک دارای رنگ قرمز تیره است
  • گوشت دار بودن: آلبالو خشک درجه یک از گوشت خوبی برخوردار است و به هیچ عنوان کچلی و سوراخ ندارد.
  • داشتن طعم ترش: البالو خشک های تولید شده در ایران دارای طعم ترش هستند پس اگر طعم های دیگری را در البالو مشاهده کردید نشانه مخلوط داشتن نوع دیگری از این محصول مانند گیلاس می باشد.
  • میزان خشکی استاندارد: آلبالو خشک درجه یک از میزان استانداردی از خشکی برخوردار است و بدون شهد و خیسی می باشد.

قیمت جدید آلبالو خشک

قیمت آلبالو خشک در سال ۱۴۰۰

همانطور که در بالا ذکر کردیم قیمت آلبالو خشک به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله مهمترین عوامل میزان تولید آلبالو خشک در کشور است. در ایران استانهای خراسان، آذربایجان شرقی، تهران و سمنان از بزرگترین تولیدکنندگان آلبالو می باشند و محصولات آنها به دو صورت تازه و خشک شده روانه بازار می گردد.

سرمازدگی درختان در اول سال می تواند میزان تولید آلبالو را در حد قابل توجهی کاهش دهد و اگر مانند سال ۹۹ مرزهای کشور به خاطر کرونا بسته باشد امکان واردات آلبالو خشک از افغانستان نیز وجود ندارد و سبب افزایش قیمت آلبالو خشک می شود.

شرکت عرضه کننده آلبالو خشک نیز می‌تواند با انجام روشهای مختلفی در تولید و عرضه آلبالو خشک به بازار در قیمت آن تاثیر گذار باشد. مثلاً عرضه مستقیم آلبالو خشک از کارخانه و حذف واسطه ها سبب می شود تا قیمت این محصول تا حد قابل توجهی کاهش یابد و یا اگر خریدار نسبت به خرید عمده آلبالوخشک اقدام کند می‌تواند علاوه بر قیمت پایین از تخفیف های کارخانه نیز برخوردار شود.

با توجه به نوسانات قیمتی در بازار خشکبار برای انواع محصولات از جمله آلبالو خشک نمی توان یک قیمت ثابت را برای این محصول در نظر گرفت از همین رو برای دریافت قیمت جدید آلبالو خشک در سال ۱۴۰۰ می توانید با مشاورین شرکت خشکبار رایکا در تمام روزهای هفته تماس بگیرید و علاوه بر دریافت قیمت نسبت به خریداری آلبالو خشک در حجم های مختلف از این شرکت اقدام نمایید.

مدیریت فروش مجموعه: مهندس تاجیک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات آلوچه و آلو زرد و….دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید