قیمت خرید آلو خشک ایرانی

فروش آلو بخارا

آلو خشک های ایرانی حاصل از انواع آلوی ایرانی با طعم های مناسب هستند که به شکل های گوناگون عرضه می شوند و قیمت خرید انواع آنها مختلف است. قیمت خرید آلو خشک ایرانی با توجه به میزان کیفیت و نوع آن مشخص میشود که در ادامه مطلب در باره روند قیمت گذاری بر روی آلو خشک توضیحاتی را ارائه میدهیم. در این مرکز انواع آلو خشک ایرانی موجود بوده که میتوان آنها را در تناژ بالا خریداری نمود.
قیمت خرید آلو خشک ایرانی

روند قیمت گذاری بر روی محصول آلو خشک

آلو جزو میوه هایی است که در فصل تابستان و اوایل پاییز رسیده و قابل جمع آوری از باغات آلو میباشد. جالب است که بدانید در کشور ما بیش از بیست نوع انواع آلو کشت و پرورش داده میشود و هر کدام از این آلو ها رنگ، طعم و مزه خود را دارا میباشند.

از جمله مهمترین تولید کنندگان آلو در کشور استانهای خراسان و آذربایجان هستند که به دلیل داشتن آب و هوای مناسب و خاک حاصلخیز، میزان تولید آلو در این استانها بسیار چشمگیر میباشد. یکی از سر شناسترین شهرها در زمینه تولید آلو در کشور شهرستان نیشابور در استان خراسان رضوی میباشد.

قیمت خرید آلو خشک ایرانی

همانطور که گفته شده روند قیمتگذاری بر روی محصول آلو خشک ربط مستقیم بر کیفیت و نوع آن دارد. عوامل دخیل در کیفیت آلو عبارتند از:

  1. میزان خشکی آلو و درصد رطوبت آن : هرچه آلو خشکتر باشد از قیمت بالاتری برخوردار است.
  2. آلو به همراه پوست خشک شده یا اینکه پوست آن جدا شده: آلو های پوست کنده شده از قیمت بالاتری برخوردار هستند.
  3. آلو بصورت دودی و یا تیزابی فرآوری شده یا اینکه بصورت سنتی در آفتاب خشک شده: قیمت آلو خشکهای آفتابی از نمونه های فرآوری شده بالاتر است.

نوع آلو نیز بر قیمت تاثیر گذار است:

  • آلو هایی که از سایز درشت تری برخوردار هستند و هسته آنها به راحتی جدا میشود و همچنین از ماندگاری بیشتری برخوردار هستند و دیرتر خراب میشوند از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

قیمت خرید آلو خشک ایرانی

قیمت خرید آلو خشک ایرانی در فصل تولید آن بسیار مناسب است اما این محصول به دلیل ماندگاری بالا و تولید بسیار زیاد در تمام طول سال قابل تهیه از مراکز فروش آلو خشک میباشد.

قیمت خرید آلو خشک ایرانی

قیمت ها برای محصول آلو خشک به صورت کوتاه مدت است و امکان تغییر در طول سال را دارد. از انواع مهمترین و پر فروشترین آلو خشک ها، آلو خشک بخارا است که محصول شهرستان نیشابور میباشد.

قیمت محصولات آلو خشک نیشابور در 98/07/13 عبارتند از:

  • آلو خشک بخارا: 25000 تومان
  • آلو خشک حاج حسنی: 27000 هزار تومان
  • آلو خشک شوقانی: 30000 هزار تومان

قیمتهای عرضه شده برای بار هی سورت شده و درجه یک میباشد. اگر آلو خشک به حال خود عرضه شود و تغییری در آن صورت نگیرد از قیمت پایینتری برخوردار است.

منظور سورت چیست؟

یکی از سوالات بسیاری از مشتریان این است که سورت کردن به چه معنا است؟ منظور از سورت کردن آلو این است که آلو در ابتدا که از کشورز خریداری میشود به حال خود بوده و از کیفیت بسیار پایینی برخوردار است و درآن آلو های بیکیفیت و ضایعات دیگر وجود دارد اما وقتی که این آلو به واحد سورتینگ برده میشود ضایعات آن کاملا ( نمونه های سیاه رنگ، له شده، هسته نما، آفت زده و …) جدا شده و آلو بصورت یکدست و مرغوب عرضه میشود.

قیمت خرید آلو خشک ایرانی

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]نوع بسته بندی نیز در قیمت گذاری نهایی آلو تاثیر دارد. اگر بار بصورت فله باشد از قیمت کمتری نسبت به نمونه های بسته بندی شده برخوردار است. [/box]

شرکت بازرگانی خشکبار رایکا

شرکت بازرگانی خشکبار رایکا بصورت تخصصی در زمینه تولید و پخش آلو در کشور مشغول است و آلو های تولید شده این شرکت در بازار های داخلی و خارجی عرضه میشوند. انواع آلو خشک در کیفیتهای مختلف در این شرکت موجود بوده که میتوانید با ارتباط برقرار کردن با مشاورین این مرکز نسبت به تهیه و خرید آلو خشک در حجم های مختلف اقدام نمایید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *