قیمت عمده آلو خشک تولید شده در نیشابور

قیمت عمده آلو خشک تولید شده در نیشابور چقدر است؟ آیا نوع میوه آلو در کیفیت و قیمت آلو خشک تولید شده موثر است؟ نرخ فروش آلو خشک نیشابور در بازار چقدر است و چقدر می توان از فروش این محصول سود کرد؟ قیمت آلو خشک در سال 99 چقدر بوده و تا کنون چقدر تغییر کرده است؟

آلو خشک هایی که در شرکت خشکبار رایکا تولید می شود دارای انواع مختلفی بوده و در عین داشتن کیفیت بالا سعی شده تا قیمت ارزانی داشته باشند.

 

قیمت عمده آلو خشک تولید شده در نیشابور

اکثر فروشندگان آلو خشک قیمت این محصول را با توجه به نوسانات بازار و نوع بسته بندی که برای آن استفاده شده تعیین می کنند. لذا در هنگام خرید آلو خشک امکان دارد که با قیمت های متفاوتی برای این محصول مواجه شوید.

اما در صورتی که آلو خشک را از محل تولید آن خریداری نمایید می بینید که تفاوت بسیاری با قیمت آن در سایر بازار ها دارد.

قیمت عمده آلو خشک تولید شده در نیشابور با توجه به نوع و کیفیت آن و هچنین حجم خرید مشتریان مشخص می شود.

در شرکت خشکبار رایکا انواع آلو خشک نیشابور که شامل:

  • آلو بخارا
  • آلو حاج حسنی
  • آلو شوقانی
  • آلو طرقبه سبز
  • آلو کبرایی
  • آلو کالیفرنیا
  • آلو شابلون
  • آلوچه خورشتی می شوند تولید می شود. نوع بسته بندی آلو خشک را خود مشتری انتخاب می کند.

برای دریافت قییمت آلو خشک برای خرید های عمده می توانید بصورت مستقیم با کارشناسان تماس و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

قیمت عمده آلو خشک تولید شده در نیشابور

نوع میوه آلو و تاثیر آن بر کیفیت آلو خشک شده

در نیشابور بالغ بر 10 نوع انواع آلاو تولید شده که هر کدام ویژگی های خود را دارند. برخی از آنها آبدار و برخی دیگر گوشتی هستند.

برخی از آنها دارای هسته بزرگ و برخی دیگر دارای هسته کوچک هستند. در برخی از انها هسته الو به را حتی از گوشته جدا شده و در برخی دیگر هسته به گوشته چسبسده است.

لدا نوع آلو بر کیفیت و قیمت نهایی آلو خشک اثر می گذارد. آلو هایی که دارای هسته کوچکتر، طعم بهتر و سایز درشت تر هستند و هسته آنها نیز به راحتی جدا می شود از قیمت بالاتری برخوردارند.

نوع میوه آلو و تاثیر آن بر کیفیت آلو خشک شده

سود فروش آلو خشک در بازار

آلو خشک نیشابور از پر فروش ترین انواع آلو خشک تولید شده در کشور است. این محصول را در بیشتر استانهای کشور می توان به فروش رساند و سود خوبی را نیز عاید خود کرد.

میزان سود آلو خشک نیشابور بسته به بازاری دارد که قرار است آلو خشک را در آنجا به فروش برسانید. برخی از مردم مصرف کننده آلو با کیفیت هستند و قیمت برایشان مهم نیست و بعضی دیگر علاوه بر کیفیت قیمت را نیز شرط اساسی در خرید می دانند.

یکی از راه ای سود بیشتر این است که آلو خشک را با قیمت ارزانی خریداری کنیم و به اصطلاح سودد را در خرید ارزان ببریم. برای خرید ارزان آلو خشک شرکت های تولیدی بهترین مکانها هستند. در این شرکتها انواع آلو خشک در حجم عمده موجود بوده و قیمت ارزانی نیز دارند.

سود فروش آلو خشک در بازار

قیمت آلو خشک در سال 99 و تغییرات آن

سال 99 آبستن حوادث تاثیر گذار بر اقتصاد بسیاری است که در قیمت نهایی اکثر کالاها اثر داشته است. این اثر گذاری در بازار خرید و فروش آلو خشک نیز قابل مشاهده است.

سرما زدگی اول سال بر باغات آلو سبب شد تا برخی از ارقام آلو خشک مانند آلو حاج حسنی و آلو طرقبه تولیدشان کمتر شود و تقاضا نیز برای آنها افزایش پیدا کند.

با توجه به حجم تولید بالا در این شرکت سعی شده تا قیمت های تغییر آنچنان نداشته باشد و به همان نرخ پارسال عرضه شود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما