قیمت عمده آلو خشک قطره طلا

قیمت عمده آلو خشک قطره طلا در بازار ایران. آلو خشک قطره طلا یکی از محصولاتی است که به صورت عمده به فروش میرسد. سایت بازرگانی رایکا مرکز انواع آلو خشک میباشد که تمامی این محصولات سالم و بهداشتی است.

قیمت محصولات خشکبار این سایت ارزان و مناسب است و آلو خشک قطره طلا یکی از همین محصولات است که کیفیت و قیمت مناسبی دارد.

آلو خشک قطره طلا

امروزه صادرات زیادی از آلو خشک به کشور های دیگر صورت میگیرد که یکی از آنها آلو خشک قطره طلا میباشد. این خشکبار به خاطر طعمی که دارد افراد زیادی را به خود جذب کرده است این محصول یک محصول صادراتی میباشد که به کشور های همسایه و اروپا ارسال هم میشود. آلو خشک قطره طلا به این دلیل مورد پسند قرار گرفته که قیمت مناسب و کیفیت مرغوبی دارد. آلو خشک قطره طلا را بیشتر کشور هایی خرید میکنند که آب و هوای شرجی و یا گرمی دارند چونکه بیشتر مصرف این محصول برای شربت آلو مورد استفاده قرار میگیرد و به خاطر اینکه آب را به خود جذب کرده و دیر تر آب مورد نیاز بدن تعریق میشود.

قیمت عمده آلو خشک قطره طلا
آلو خشک قطره طلا

قیمت عمده آلو خشک قطره طلا

خرید آلو خشک قطره طلا بیشتر در کارتن های ده کیلو و یا فله به فروش میرسد. خرید این محصول به صورت فله و در حجم بالا از تخفیفات ویژه ای نیز برخودار است و حتی مشتری هم میتواند این خشکبار را باسود بیشتری به فروش برساند.

بعد از خرید محصول از سوی مشتری . آلو خشک بلافاصله بسته بندی و در اسرع وقت ارسال میشود.

راه های ارتباط با شرکت بازرگانی رایکا

قیمت عمده آلو خشک قطره طلا

مشتریان و تاجران گرامی جهت ثبت سفارش میتوانند اول با شماره های درج شده تماس بگیرند و بعد از اطلاع از محصول و ثبت سفارش محصول خود را در مدت زمان کوتاه دریافت کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما