نمایندگی فروش آلو خشک برای دیابت

در نمایندگی های فروش آلو خشک انواعی از ارقام مناسب این میوه خشک به صورت مطلوب ارائه می شود که برای افرادی که دیابت دارند نیز انواعی از آلو خشک عرضه می گردد. نمایندگی فروش آلو خشک برای دیابت نیز آلوی مشخصی را نیز پیشنهاد میکند. آلو خشک از جمله محصولات خشکبار یاست که در روند درمان دیابت و جلوگیری از آ ن بسیار تاثیر گذار میباشد.
در نمایندگی های فروش آلو خشک می توان ارقام مناسبی از این میوه را به صورت مناسب خریداری کرد که شامل انواع آلو خشک با طعم مناسب می شود و برای افرادی که دیابت دارند و نوع خاصی از آلو خشک مد نظر آنها می باشد انواع مختلفی از این میوه خشک به صورت مناسب ارائه می گردد.

آلو خشک آفتابی

فرآوری آلو خشک در فصل تولید

درفصل تولید الو که از ابتدای شهریور تا اواخر آبان ادامه پیدا میکند شاهد برداشت محصولات از باغات هستیم. آلو خشک در شهرستان نیشابور و کلا استان خراسان به صورت پوست کنده شده تولید و به بازار عرضه میشود که از جمله معروف ترین آنها میتوان به آلو بخارا اشاره نمود.

کارگاه های تولید آلو خشک در فصل برداشت وظیفه دارند مراحل زیر را برای فراوری آلوهای جمع آوری شده از باغات انجام دهند:

  • قرار دادن آلو ها در آب جوش و یا آب نمک برای نرم شدن و جدا سازی پوست آلو
  • پوست گیری آلوها
  • قرار دادن آلوها بر روی سبدهای مخصوص تولید الو خشک
  • فراوری آلوها با استفاده از سولفور ( دود گوگرد )
  • خشک کردن آلوها به طور طبیعی در مقابل آفتاب و یا خشک کردن با دستگاه خشک کن میوه
  • جمع آوری آلوهای خشک شده و سورتینگ آنها ( سورتینگ به معنی جدا سازی ضایعات آلو مانند موارد هسته نما، سیاه رنگ و له شده میباشد.)
  • بسته بندی آلوه با توجه به نیاز مشتان برای بازار داخلی و یا صادراتی

فرآوری آلو خشک در فصل تولید

نمایندگی فروش آلو خشک

شرکت بازرگانی خشکبار رایکا از جمله شرکتهایی است که در شهرستان نیشابور مشغول به فعالیت و تولید و فروش آلو بخارا و دیگر انواع خشکبار نیشابور مانند آلوچه جنگلی، البالو خشکه و برگه زردآلو و هلو میباشد.

در این شرکت انواع آلو خشک با توجه به نیاز مشتریان تولید شده و ارسال میشود. صادرات الو خشک نیز از جمله فعالیت های این شرکت میباشد و تاکنون توانسته محصولات خود را به کشورهای مختلفی همچون امارات، پاکستان، هندوستان, استرالیا، کانادا و ترکیه صادرات نماید.

شرکت بازرگانی خشکبار رایکا همچنین برای فروش محصولات خود در سراسر کشور نمایندگی فعال میپذیرد.

جهت دریافت اطلاعات کامل در مورد نحوه همکاری با شرکت خشکبار رایکا میتوانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس حاصل نمایید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما