آخرین قیمت آلو بخارا در مشهد

آخرین قیمت آلو بخارا در مشهد

مشهد یکی از شهرهای حائز اهمیت در تولید خشکبار خراسان است که بیشتر قیمت انواع خشکبار با توجه به بازار فروش خشکبار در این شهر مشخص می شود. آخرین قیمت آلو بخارا در مشهد با توجه به نوسانات بازار و کیفیت آلو بخارا موجود مشخص شده که می توانید در این سایت قیمت آنها را ر کیفیت های مختلف مشاهده کنید.

شرکت خشکبار رایکا تولید کننده عمده آلو بخارا در خراسان است. آلو بخارا از آن جهت که مورد مصرف در غذاهای مختلف است باید دارای کیفیت بالایی باشد و از نظر استاندارد بهداشتی نیز مورد قبول اداره بهداشت باشد.

آخرین قیمت آلو بخارا در مشهد

شهرها تولید کننده آلو بخارا و قیمت آلو بخارا در آن شهر ها

در استان خراسان آلو بخارا در حجم بالایی تولید شده  و شهر های مختلفی توانسته اند خود را بعنوان تولید کننده آلو بخارا در ایران معرفی کنند.

از جمله شهر های معروف در تولید آلو بخارا خراسان عبارتند از:

  • نیشابور
  • مشهد
  • بیرجند
  • بجنورد

که هر کدام آلو خشک را با کیفیت بالا تولید می کنند و قیمت آلو بخارا تولید شده در این شهرها با توجه به کیفیت و نوع خشک کردن آنها با یکدیگر متفاوت است.

عمده تولید کننده آلو بخارا در خراسان، نیشابور است سپس مشهد و بجنور و در آخر بیرجند.

ویژگی آلو بخارا نیشابور و قیمت آن: آلو بخارا نیشابور دارای طعم ملس و سایز متوسط است. که به دو صورت آفتابی و دودی تهیه می شود. قیمت آلو بخارا تولید شده در نیشابور به مراتب از تولیدات دگر شهرهای یاد شده ارازنتر است.

آلو بخارا تولید شده در مشهدو قیمت آن: نوع آلو بخارا تولید شده در مشهد با نیشابور متفاوت است. که از آن به عنوان آلو شمس نیز یاد می کنند. سایز آلو شمس درشت بوده و روش خشک کردن آن فقط آفتابی است. این نوع آلو بسیار مورد توجه زائران به ویزه اعراب قرار گرفته است. قیمت آلو خشک آفتابی شمس بسیار بالا بوده و در دسته آلو خشک های لوکس قرار می گیرد.

آلو بخارا تولید شده در بجنورد و قیمت آن: نوع آلو بخارا تولید شده در بجنورد از نوع آلو شوقان است که در شهرستان نیشابور نیز تولید آن انجام می شود. آلو شوقان دارای هسته جدا از گوشته است که آن را نسبت به آلو های دیگر متفاوت نموده. قیمت آلو شوقان بین 30 تا 35 هزار تومان بصورت عمده معامله می شود.

آلو بخارا تولید شده در بیرجند و قیمت آن: بیرجند نوع خاصی از آلو بخارا را تولید می کند که بسیار خوش طعم بوده و نسبت به تولیدات شهرهای دیگر بسیار ترش تر است. و همین امر باعث شده تا آلو بیرجندی طرفداران خاص خود را داشته باشد. سایز آلو بیرجندی متوسط و کوچک بوده و بصورت آفتابی خشک می شود.قیمت آلو بیرجندی به دلیل تولید کم آن بال ا است و بین 30 تا 40 هزار تومان می تواند مورد معامله قرار گیرد.

آخرین قیمت آلو بخارا در مشهد

آخرین قیمت آلو بخارا در مشهد و فروش عمده آن

همانطور که در متن بالا گفته شد مشهد تولید کنند آلو شمس است که قیمت آن نیز مشخص شد ولی قیمت تولیدات سایر شهرها نیز در مشهد مشخص می شود و این امر به خاطر رجوع تاجران برای خرید آلو بخارا به این شهر است. اخرین قیمت آلو بخارا در مشهد از 26 هزار تومان آغاز شده و با توجه به کیفیت و نوع آلو خشک شده امکان دارد تا 40 هزار تومان هم ادامه پیدا کند.

شرکت خشک بار رایکا تولید کننده آلو بخارا است و فروش عمده آلو بخارا را در تمام طول سال انجام داده و با تاجران و خریداران مختلفی از سراسر کشور همکاری می نماید. قیمت آلو بخارا این شرکت پایینتر از بازار آزاد بوده و تمام محصولات همراه با بسته بندی های مناسب جهت بازار داخلی و صادراتی تولید میشوند و این شرکت کیفیت آلو بخارا را از درب کارخانه تا رسیدن به دست مشتری و اطمینان خاطر از رضایت مشتریان ضمانت می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *