بازار فروش آلو خشک ارگانیک و صادراتی

بازار فروش آلو خشک ارگانیک و صادراتی طی سال‌های اخیر در ایران رونق خوبی گرفته است به همین دلیل بیشتر تولید کنندگان در سراسر کشور درصدد هستند تا با تولید نمونه های با کیفیت بازار فروش این محصولات را در دست بگیرند. در دیگر کشورهای جهان نیز مصرف آلو خشک و دیگر انواع خشکبار در حال افزایش است که صادرات آلو خشک ارگانیک به این کشورها بسیار سوده می باشد.

سایت های اینترنتی در فضای مجازی وجود دارند که این محصول را به قیمت زیر بازار از درب کارخانه برای مشتریان به سراسر کشور ارسال می می‌کنند.

عرضه اینترنتی انواع آلو خشک ارگانیک

انواع آلو توسط شرکت های مختلف در ایران تبدیل به آلو خشک ارگانیک، گوگردی و تیزابی می‌‌شود و در بسته بندی های کوچک و فله ای برای عرضه کنندگان عمده آلو خورشتی و فروشگاه‌های مواد غذایی ارسال می شود. با گسترش اینترنت در کشور بیشتر تولید کنندگان که قادر به تامین آلو خشک در تمام طول سال هستند این محصول را با قیمت کمتر از بازار به صورت اینترنتی به فروش می رسانند.

با افزایش توزیع آلو خشک در کشور و در دسترس قرار گرفتن آن برای مردم فروش آن نیز افزایش پیدا کرده است و خریداران می‌توانند آن را در درجه کیفی مختلف و در بسته بندی های گوناگون خریداری نمایند.

صادرات آلو خشک و خشکبار به روسیه

آلو خشک بخارا یکی از مرغوب ترین و بهترین انواع خشکبار تولید شده در کشورمان است که به صورت فله  در کارتون های ۵ کیلو و ۱۰ کیلو به کشور روسیه و دیگر کشورهای اروپایی صادر می شود. البته اکثر این کشورها خریدار آلو خشک ارگانیک هستند لذا تاجران ما در ایران باید دقت کامل را در هنگام ارسال بار به این کشورها داشته باشند تا با ضرر و زیان ناشی از عدم فروش بار به علت نشناختن بازار و ذائقه غذایی مردم روبرو نشوند.

در سال جاری یکی از کشورهایی که بیشترین صادرات آلو خشک به آنجا انجام شده است کشور پهناور روسیه است که موجب انگیزه بالایی برای تولید کنندگان ایرانی شده تا این محصول را با کیفیت بالاتری از محصولات کشورهای مانند ترکیه و شیلی تولید نمایند و بازارهای بیشتری را در اختیار خود گیرند.

قیمت روز خرید آلو خشک ارگانیک در تهران

قیمت آلو خشک با توجه به:

  • نوع آلو
  • ریز یا درشت بودن
  • درجه کیفی
  • طعم
  • میزان عرضه و تقاضا
  • با پوست بودن و یا بدون پوست بودن
  • و بسیاری از عوامل مهم دیگری که بر روی قیمت گذاری موثر است متفاوت می باشد. با این وجود در بیشتر کلان شهرها از جمله شهر تهران قیمت آلو خشک به خاطر وجود مقدار زیادی از این محصول کمتر از سایر شهرها می تواند باشد.

امروزه وب سایت هایی هستند که قیمت روز آلو خشک ارگانیک و دیگر انواع آلو خشک تولید شده در ایران را منتشر می می‌کنند. این موضوع باعث شده تا اکثر مردم از نرخ‌های خرید عمده آلو خشک باخبر باشند.

تولید عمده آلو خشک ارگانیک در نیشابور

بیشتر تولید کنندگان آلو خشک در ایران با استفاده از انواع مختلف آلو محصولات باکیفیت و رنگارنگی را تولید کرده اند که در این میان شهرستان نیشابور به دلیل تولید عمده آلو بخارا به یکی از بزرگترین تولید کنندگان آلو خشک در کشور تبدیل شده است و همه ساله تاجران و خریداران مختلفی از کشورهای هند، پاکستان و امارات برای خرید این محصول به بازار تولید آلو خشک نیشابور سر میزنند. این موضوع باعث رونق این منطقه و ثروت آفرینی برای مردم این شهر شده است.

مرکز صادرات آلو بخارا به کویت

همانطور که گفته شد آلو بخارا در شهرستان نیشابور تولید شده و در حجم های عمده به کشورهای همسایه ایران صادر می شود. کشور کویت نیز به دلیل داشتن آب و هوای گرم یکی از خریداران آلو بخارای نیشابور است.

لازم به ذکر است که یکی از خواص مهم آلو بخارا پایین آوردن دمای بدن در مناطق گرم و فصل های گرم سال است که باعث جلوگیری از گرمازدگی افراد می شود. از همین‌ رو کشورهای حاشیه خلیج فارس از خریداران عمده آلو بخارا هستند.

شرکت خشکبار رایکا از بزرگترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان آلو خشک به کشورهای مختلف در نیشابور است که در سالهای کاری خود توانسته با همکاری دیگر تولید کنندگان عرضه مستقیم آلو بخارا و آلو خشک را در کشور با قیمت مناسب انجام دهد. اگر زمینه صادرات خشکبار مشغول به فعالیت هستید و قصد صادرات آلو خشک را دارید شرکت خشکبار رایکا می تواند شما را در این زمینه یاری نماید این شرکت قدرت تامین آلو خشک در طول سال را در حجم های مختلف دارد لذا خریداران هیچ‌گونه نگرانی از این بابت نخواهند داشت.

برای ارتباط با این مجموعه می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با ما تماس گرفته و یا سفارش خود را از طریق واتس آپ و سایر شبکه های اجتماعی برای ما ارسال کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما