بهترین زمان برای خرید آلو بخارا

آلو بخارا خشک شده از محصولات بسیار پر مصرف در کشور است و کیفیت و قیمت آن نیز برای خریداران بسیار مهم است. دانستن بهترین زمان برای خرید آلو بخارا می تواند کمک شایانی در امر خرید آن باشد. شرکت خشکبار رایکا در زمینه خرید و فروش آلو بخارا در بازار ایران تمام اطلاعات را در اختیار خریداران قرار میدهد.

نمایندگی های فروش عمده آلو بخارا در کشور

از آلو بخارا برای مصارف مختلفی میتوان بهره برد که از جمله مهمترین آنها تهیه خورشت و غذای های مختلف است که در شهرهای مختلف کشور تهیه می شود. از آنجایی که آلو بخارا دارای خواص بیشماری است و در فصل تابستان می تواند دمای بدن را بخوبی کاهش دهد لذا تمام استانهای کشور مصرف کننده آلو بخارا هستند.

شرکت خشکبار رایکا با ارسال مستقیم آلو بخارا به تمام نقاط کشور سعی نموده تا این محصول را با قیمت درب کارخانه به دست مصرف کنندگان برساند. کیفیت بالا و قیمت مناسب از ویژگی های محصولات این شرکت است.

نمایندگی های فروش عمده آلو بخارا در کشور

بهترین مکان برای نگهداری آلو بخارا در فصول مختلف

آلو بخارا خشک شده از جمله محصولات کشاورزی است که باید در مکانهای خشک و خنک نگهداری کرد. دمای مناسب برای نگهداری آلو بخارا بین 15 تا 20 درجه سانتی گراد است. در فصل های پاییز و زمستان خریداران نباید هیچگونه نگرانی از بابت سلامت آلو بخارا داشته باشند چرا که دمای هوا در این دو فصل پایین است و اتفاقی برای این محصول نمی افتد. اما برای فصول گرم باید این محصول را در مکانهای خنک و یخچال نگهداری کرد.

لازم به ذکر است که اگر مکان نگهداری آلو بخارا گرم باشد سبب ترش شدن و کرم زدگی این محصول می شود.

بهترین مکان برای نگهداری آلو بخارا در فصول مختلف

بهترین زمان برای خرید آلو بخارا

آلو میوه ای است که در فصل تابستان و پاییز آماده برداشت از باغات می شود. فصل پاییز زمانی است که آلو بخارا بصورت عمده از باغات برداشت شده و توسط کشاورزان و کارگاه ها خشک می شود. از این رو بهترین زمان برای خرید آلو بخارا فصل پاییز است که عرضه بالا بوده و کیفیت آن نیز بسیار مطلوب است.

اما در سایر فصول نیز می توانید بدون هیچ نگرانی از بابت کیفیت و قیمت آلو بخارا این محصول را از شرکت خشکبار رایکا خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما