خرید آلو بخارا خشک تازه نیشابور

خرید آلو بخارا خشک تازه نیشابور. آیا به دنبال خرید آلو بخارای خشک شده تازه هستید؟ شهرستان نیشابور از توابع استان خراسان رضوی میباشد که همه ساله مقادیر زیادی آلو بخارا در طعم ها و سایزهای مختلف در آن تولید شده و به عنوان پایتخت آلو بخارا ایران مشهور است. بدون شک خرید مستقیم این محصولات خوش طعم از مرکز تولید آن میتواند باعث پیشگیری از اتلاف پول و زمان شما شود و با این روش شما میتوانید محصول باکیفیتی را با قیمتهای مناسب تهیه کنید.

قیمت آلو بخارا خشک نیشابور

افراد زیادی هستند که برای خرید آلو بخارا خشک ابتدا از قیمت نوع فله و بسته بندی آن اطلاعات لازم را بدست می آورند و سپس پس از انجام امور مریوط به خرید آلو بخارا خشک آنرا با نام برند خود یا فله به بازار عرضه میکنند. بسته بندی آلو بخارا فله ای در اوزان 30 تا 40 کیلو گرم میباشد که به خواسته مشتری نوع فله سورت خواهد شد و با کیفیت درجه یک به مشتریان ارسال میشود همچنین میتوان نوع درجه دو آلو بخارا را در همین بسته بندی ها سفارش داد که قیمت کمتری نیز دارد.

در نوع بسته بندی آلو بخارا در بسته بندی های با اوزان کمتر محصول بصورت درجه یک عرضه میشود که قیمت آن در شرکت های عرضه کننده از 20 تا 32 هزار تومان میباشد.

خرید آلو بخارا خشک تازه نیشابور

فروش کلی آلو بخارا خشک نیشابور

عرضه و توزیع عمده آلو بخارا خشک نیشابور به سایر نقاط کشور از فعالیت های مهم شرکت بازرگانی خشکبار رایکا میباشد.

این شرکت بالغ بر چندین نوع آلو بسته بندی و به بازار عرضه میکند که اغلب محصولات درجه یک شهرستان نیشابور میباشد. این شرکت بصورت عمده تامین عمده آلو بخارا را در دست دارد و مشتری جهت مصارف لواشک و ترشک سازی و صادرات آلو بخارا به کشور ها مختلف میتواند از طریق این شرکت محصول خود را تهیه کند. انواع آلو بخارا خشک پر فروش در شهرستان نیشابور شامل موارد زیر میباشد:

  1. آلو کبرایی
  2. آلو شوقانی
  3. آلو رسمی
  4. آلو طرقبه
  5. آلو حاج حسنی
  6. آلو شمس
  7. آلو اسلایسی

خرید آلو بخارا خشک تازه نیشابور

خرید آلو بخارا خشک از شرکت خشکبار رایکا

امکان خرید آلو بخارا نیشابور از شرکت بازرگانی خشکبار رایکا هم اکنون قابل دسترس میباشد. شما مشتریان گرامی میتوانید از طریق این سایت که مشاهده میفرمایید ، با شماره تماس های درج شده برو روی سایت تماس بگیرید تا بصورت مستقیم با مدیریت فروش شرکت خشکبار رایکا ارتباط برقرار کنید. پس از تماس شما میتوانید از نحوه فروش آلو بخارا و قیمت روز آن اطلاعات دقیق پیدا کرده و سفارش خود را نیز در کمترین زمان به ثبت برسانید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما