مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات آلوچه و آلو زرد و….دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و فروش آلو بخارا

آنچه در این مقاله می خوانید...

استانهای تولید کننده آلو بخاراخرید و فروش آلو بخارا در بازارتهیه آلو بخارا از بهترین شرکت تولید کننده

خرید و فروش آلو بخارا به قیمتهای روز و مناسب بصورت همه روزه در این مرکز انجام می پذیرد.

 

آلو بخارا از جمله محصولات خشکباری است که بسیاری از کشاورزان باغدار در کشور در امر تولید و فرآوری آن مشغول هستند.

ایران با سطح زیر کشت حدود 44 هزار هکتار و میزان تولید سالانه 365 هزار تن بعد از آمریکا در رتبه پنجم تولید آلو در جهان قرار دارد.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید رتبه نخست تولید آلو در جهان به کشور چین تعلق دارد. این کشور با سطح زیر کشت 1/7 میلیون هکتار و تولید 5/9 میلیون تن آلو در سال حدود 51 درصد تولید آلو را در جهان را به خود اختصاص داده است.

استانهای تولید کننده آلو بخارا

ازجمله استانهای تولید کننده آلو در ایران می توان به استانهای خراسان رضوی، خراسان شمالی, آذربایجان شرقی, آذربایجان غربی, اصفهان, فارس و زنجان اشاره نمود.

در این بین استان خراسان رضوی با سطح زیر کشت حدود7 هزار 800 هکتار آلو رتبه نخست را در کشور به خود اختصاص داده است. شهرستانهای نیشابور, مشهد, چناران, طرقبه شاندیز و تربت حیدریه به ترتیب جزو بیشترین تولید کنندگان آلو در این استان محسوب می شوند. حدود 40 درصد از آلوی تولیدی این استان به مصرف تازه خوری می رسد و مابقی آن به آلو خشک و لواشک تبدیل می شود.

همه ساله حدود 5 هزار تن آلوی تبدیلی در این استان تولید می شود که بیشتر از ارقام شمس، طرقبه، حاج حسنی ، رسمی ، شوقانی ، کبرایی می باشد.

خرید و فروش آلو

خرید و فروش آلو بخارا در بازار

آلو بخارا به عنوان یک خشکبار پر مصرف و لوکس در بازار های جهانی می باشد که توسط کشور های مختلف از ایران خریداری می شود. تجار خارجی برای خرید آلو بخارا در زمان فصل آن { نیمه دوم سال } به ایران سفر می کنند و از تجار ایرانی انواع آلو بخارا را خریداری و جهت مصرف وارد کشور خود می کنند. خرید و فروش آلو بخارا امروزه توسط فضای مجازی و اینترنت رونق بیشتری دارد که می توان براحتی از بازرگانان و تجار خشکبار و یا شرکت های تولیدی آلو بخارا تازه و سالم و بهداشتی را تهیه کرد. همچنین اینترنت فضای خرید و فروش آلو بخارا را برای مشتریان و فروشندگان راحتر کرده و میتوان از بازار های اینترنتی این محصول خوشمزه را بدون واسطه خریداری کرد.

خرید و فروش آلو

تهیه آلو بخارا از بهترین شرکت تولید کننده

شرکت بازرگانی خشکبار رایکا یکی از بهترین شرکت های تولید و بسته بندی انواع خشکبار بویژه آلو بخارا میباشد که به خرید و فروش آن در پایتخت آلو ایران { شهرستان نیشابور } مشغول به فعالیت است. این شرکت توانسته با کوشش کارکنان و متخصیصن خود محصولی با کیفیت ، تازه و ارزان را در بسته بندی های مختلف عرضه کند و از بابت تامین آلو بخارا در تناژ مختلف نیز مشکلی نداشته باشد. برای خرید بی واسطه و بصورت مستقیم کافیست از طریق سایت این شرکت با مدیریت فروش مجموعه تماس بگیرید و محصول خود را بصورت آنلاین و یا حضوری خریداری کنید. همچنین اگر قصد صادرات آلو بخارا دارید میتوانید بصورت تخصصی و رایگان از این شرکت مشاوره بگیرید.

رضا تاجیک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات آلوچه و آلو زرد و….دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید