صادرات آلو خشک ایران به بازار خارجی

صادرات آلو خشک ایران بیشترین میزان صادرات را در میان انواع میوه های خشک شده را دارد. ایران یکی از کشورهایی است که به دلیل موقعیت جغرافیایی خاص خود در زمینه کشت و برداشت انواع آلو بسیار موفق عمل کرده است. مشاورهای لازم در امر صادرات آلو خشک را میتوانید از مشاورین این مجموعه دریافت نمایید.

صادرات آلو خشک ایران به بازار خارجی

صادرات آلو خشک ایران به خارج

به طور کلی میوه های خشک مانند آلو خشک به دلیل خوش طعم بودن و همچنین به خاطر غنی بودن از مواد معدنی با استقبال فراوانی در میان مردم به ویژه در بازارهای خارجی رو به رو شده است.

کشورهای مصرف کننده آلو خشک ایران عمدتا کشورهای همسایه ایران هستند. ام این به این معنی نیست که تنها مردم همین کشورها از آلو خشک ایران استقبال کرده اند بله به دلیل عدم بازاریابی مناسب در دیگر کشورها نتوانسته ایم جایگاه مناسبی رای برای این محصول خوش طعم ایرانی فراهم آوریم.

استفاده از امکاناتی همچون:

  • اینترنت
  • سفارتخانه ها
  • شرکت در نمایشگاههای مواد غذایی
  • بازاریابی حضوری
  • ایجاد واحد فروش و نمایندگی در دیگر کشورها

میتواند به امر صادرات آلو خشک ایران کمک شایانی نماید.

در هر حال سالانه بخش زیادی از آلو خشک تولید شده در کشور به کشورهای دیگر صادر میشوند که عمده واردکنندگان را میتوانید در شکل زیر مشاهده نمایید.

صادرات آلو خشک ایران به بازار خارجی

چگونگی تعین قیمت آلو خشک صادراتی

همانطور که بیان داشتیم انواع مختلفی از آلو خشک در کشور تولید و به بازار مصرف عرضه میشوند. از همین رو عوامل مختلفی بر روی قیمت آلو خشک تاثیر گذار است که از جمله آنها عبارتند از:

صادرات آلو خشک ایران به بازار خارجی نوع آلو خشک

صادرات آلو خشک ایران به بازار خارجی سایز آلو خشک

صادرات آلو خشک ایران به بازار خارجی میزان تولید آلو خشک

صادرات آلو خشک ایران به بازار خارجی میزان صادرات آلو خشک

صادرات آلو خشک ایران به بازار خارجی کیفیت آلو خشک

صادرات آلو خشک ایران به بازار خارجی زمان خرید آلو خشک

صادرات آلو خشک ایران به بازار خارجی میزان حجم خرید آلو خشک

از این رو برای آگاهی از قیمت دقیق آلو خشک با توجه به پارامترهای گفته شده باید با مجموعه های متخصص و فعال در حوزه آلو خشک ارتباط برقرار نمود تا مشاورین این مجموعه ها اطلاعات لازمه را در اختیار شما قرار دهند.

در این مجموعه انواع مختلف آلو خشک با بسته بندی روز تولید شده که جهت صادرات و فروش در بازارهای داخلی میتوانید با مشاوران بخش صادرات و بازار داخلی این مجموعه تماس حاصل نمایید.
1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما