صادرات آلو خشک تیزابی و آفتابی

صادرات آلو خشک تیزابی و آفتابی که دو نوع از پرفروشترین انواع آلو خشک ایران در بازار های جهانی می باشند توسط این مرکز که خود تولید کننده عمده آلو خشک در ایران است در طول سال انجام می شود. امروز صادرات آلو خشک آفتابی به دلیل ارگانیک بودن آن در حال افزایش است و این نشان از افزایش سطح آگهی مردم نسبت به سلامت محصولات کشاورزی می باشد.

آلو خشک تیزابی و آفتابی در ایران

ایران در زمینه تولید آلو در جهان دارای رتبه پنجم است. هر چند صادرات آلو خشک در ماه های اخیر به دلیل همه گیری ویروس کرونا و بسته بودن مرزها و همچنین تحریم های سختگیرانه آمریکا علیه ایران کاهش پیدا کرده است اما همچنان از ایران محموله هایی از آلو خشک به سمت بعضی از کشورها که عمدتا همسایه ایران هستند ارسال می شود.

آلو خشک تیزابی و آفتابی در ایران

به طور کلی ایران 3 مدل آلو خشک برای صادرات دارد که عبارتند از:

  • آلو خشک آفتابی یا ارگانیک
  • آلو خشک فرآوری شده با تیزاب یا سلطانی
  • آلو خشک فراوری شده با دود گوگرد

تولیدی مجموعه بازرگانی خشکبار رایکا در شهرستان نیشابور که مرکز تولید آلو در کشور هست واقع شده از همین رو امکان فرآوری عمده انواع آلو خشک را جهت صادرات دارا است اما از بین گزینه های ذکر شده آلو خشک آفتابی و دودی را در حجم بالا تولید و بسته بندی می نماید.

بسته بندی های آلو خشک برای صادرات عموما 10 کیلو گرمی خالص هستند ولی امکان پر کردن آلو خشک در بسته های 5 کیلو گرمی نیز وجود دارد.که این مورد طبق قرار دادی است که بین کارخانه و خریدار آلو خشک مطرح می شود.

آلو خشک تیزابی و آفتابی در ایران

خرید آلو خشک برای صادرات

امروز اکثر تاجران و شرکت های بازرگانی می دانند که آلو خشک یک محصول خوب و پر سود برای صادرات است. آلو خشک حمل و نقلی بسیار آسان داشته و نگهداری آن در دما 15 تا 20 درجه تا دو سال امکان پذیر است.

امروزه در بسیاری از کشورها از آلو خشک جهت استفاده در غذاها و انواع دسرها بهره می برند و با آشنایی بیشتر مردم از خواص آلو بر مصرف آن افزوده شده است.

خرید آلو خشک برای صادرات می تواند در حجم های مختلفی انجام پذیرد. مشاوره در امور صادرات آلو خشک به فروش هرچه بهتر این محصول در کشورهای مختلف کمک می نماید. در این مرکز انواع مشاورهای لازم جهت صادرات آلو خشک و بایدها و نبایدهای آن به خریداران داده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما