فروشنده آلو بخارا خورشتی صادراتی

آلو بخارا خورشتی صادراتی  یکی از خوش طعم ترین و لذیذ ترین خوراکی های پر خاصیت است. تیزابی کردن یکی از مراحل فرآوری آلو خشک می باشد. که باعث می شود آلو به هنگام خشک شدن از رنگ و ظاهر بسیار خوبی برخوردار باشد این امر در فروش بهتر این محصول بسیار موثر می باشد. در تهیه ی این آلو ها بعد از پوست گیری بر روی قفسه های توری قرار می دهند و سپس روی قفسه ها را پوشانده و در مجاورت دود گوگرد قرار می دهند و بعد از آن سبد ها را در آفتاب قرار می دهند تا آلو ها خشک شوند.

فروشنده آلو بخارا خورشتی صادراتی

4 خصوصیت آلو بخارا خورشتی صادراتی

4 خصوصیت آلو بخارا خورشتی صادراتی

آلو بخارا خورشتی صادراتی  امروزه توانسته است جایگاه ویژه ای در فروشگاه های مواد غذایی ایران و جهان به خود اختصاص داده است. الو بخارا از جمله خشکباری است که صادرات آن رونق به شدت در حال افزایش است و همه ساله بر تعداد خریداران آن افزوده می شود.  خواص آلو خورشتی بی شمار است. این میوه ی خوش مزه می تواند شما را از اختلالات گوارشی، یبوست و دیابت نجات دهد

طبع آلو بخارا سرد و تر است و همین برای سر درد و کاهش حرارت بدن بسیار مفید است. یکی از بارز ترین خواص آلو بخارا در طبع سنتی معالجه ی را حت یبوست است. این خشکبار خوش مزه ولذیذ از بین برنده ی حالت تهوع، ضد تب و… است و همچنین برای کبد و سلامت آن بسیار مفید است. سیستم گوارش را تنظیم کرده و به دلیل ویتامین سی فراوان که دارد در درمان عفونت ها و التهابات داخلی موثر است.

به حفظ سلامت قلب کمک می کند و به دلیل آنتی اکسیدان های زیادی که دارد باعث جلو گیری از کلسترول خون می شود. آلو در جلو گیری در بعضی از سرطان سینه، روده و مجاری تنفسی و …… نقش دارد. ویتامین آ موجود در آلو بخارا از سرطان های دهانی جلو گیری می کند. این خشکبار خوشمزه از پیشرفت سلول ها سرطان سینه جلو گیری می کند. پتاسیم عنصر مهمی است که به وفور در این ماده ی خوشمزه یافت می شود و از لخته شدن خون جلو گیری می کند.

قیمت انواع آلو بخارا خورشتی

قیمت انواع آلو بخارا خورشتی چگونه می توان آلو بخارای خورشتی را با کیفیت خوب و قیمت مناسب تهیه نمود.  آیا از خواص سرشار این آلو بخارا خورشتی با خبر هستید؟ شما می توانید با خرید از این مجموعه از بهترین قیمت آلو بخارا خورشتی بهره مند شوید. برای خرید این محصول با کیفیت فقط کافی است با شماره ی ما تماس بگیرید یا از طریق سامانه ی اینترنتی ما از قیمت انواع آلو بخارا خورشتی با خبر شوید و محصول مورد نظرتان را سفارش دهید آن گاه این محصول در کوتاه ترین زمان برای شما ارسال می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما