فروش آلو بخارا جهت صادرات به ترکیه

فروش آلو بخارا جهت صادرات به ترکیه در تناژ بالا و بسته بندی درجه یک. کشور ترکیه از جمله وارد کنندگان آلو بخارا از ایران میباشد که انواع آنرا در تناژ مختلف سفارش میدهد.

آلو بخارا از محصولاتی است که در جهت مصرف در انواع مواد غذایی استفاده میشود و کاربرد زیادی دارد. از فروش آلو بخارا میتوان به چند نوع آن اشاره کرد که در بازار از محبوبیت خاصی برخوردار است و تهیه و خرید آن در تمام فصول سال امکان پذیر میباشد.

در حال حاضر شرکت های مختلفی هستند که مشغول به تولید و بسته بندی و فروش انواع آلو بخارا میباشند که این محصول به نقاط مختلف کشور و خارج از کشور ارسال میکنند.

انواع پرفروش آلو بخارا

از بین ارقام پر شمار آلو بخارا چند نوع آلو بخارا وجود دارد که در بازار بیشترین فروش را دارند که در دو نوع درجه یک و درجه دو در بازار عرضه میشود.

  • آلو رسمی
  • آلو شوقانی
  • آلو شوقانی
  • آلو حاج حسنی
  • آلو قطره طلا
  • آلو کالیفرنیا
  • آلو طرقبه 
  • اسلایسی

این محصولات از طعم و رنگ مختلفی برخوردار اند که میتوان جهت مصرف در انواع مواد غذایی ، ترشک و دیگر فراورده ها از آن استفاده کرد.

فروش آلو بخارا جهت صادرات به ترکیه

استانهای تولید کننده آلو بخارا

خرید آلو بخارا از قطب تولید آن میتواند گزینه مناسبی برای تاجران و خریداران عمده آلو بخارا باشد. استان خراسان رضوی از تولید کنندگان بزرگ آلو بخارا در کشور میباشد که شهرهای آن ماننده نیشابور ، مشهد ، بیشترین تولید آلو بخارا را به خود اختصاص داده اند. البته باید گفت که استان خرسان رضوی تنها تولید کننده آلو بخارا نیست بلکه استانهای دیگر ماننده همدان ، آذربایجان شرقی و غربی ، نیز انواع آلو بخارا را تولید میکنند.

جهت سفارش انواع آلو بخارا با ما تماس بگیرید.

فروش آلو بخارا جهت صادرات به ترکیه

شرکت تولیدی آلو بخارا

از جمله شرکت هایی که در کشور مشغول به تولید و بسته بندی آلو بخارا میباشد شرکت بازرگانی خشکبار رایکا است که توانسته انواع آلو بخارا را تولید و به بازار داخل و خارج عرضه کند.

این شرکت کاملاً بدون واسطه و بصورت مستقیم انواع آلو بخارا را از باغداران خریداری و پس طی کردن مراحل مختلف جهت بسته بندی آماده فروش میشود. این شرکت پتانسیل تامین آلو بخارا در تناژ بالا را دارد که هم اکنون میتواند این محصول را با قیمت ارزان و کیفیت عالی خریداری کنید.

فروش آلو بخارا جهت صادرات به ترکیه

فروش آلو بخارا جهت صادرات به ترکیه به قیمت مناسب

کشور ترکیه از نمونه کشور های همسایه ایران میباشد که بشدت خواستار خشکبار ایرانی بویژه آلو بخارا است. هرساله بخش عمده ای از انواع آلو بخارا توسط تاجران خشکبار به این کشور ارسال میشود. این محصول توسط شرکت خشکبار رایکا به بهترین کیفیت و بسته بندی آماده صادرات میباشد. اگر شما نیز قصد صادرات آلو بخارا به کشور ترکیه و یا دیگر کشور ها را دارید میتوانید نوع درجه یک و ممتاز آلو بخارا را به قیمت مناسب از شرکت خشکبار رایکا خریداری کنید.

قیمت آلو بخارا با توجه به تنوع آن با یکدیگر متفاوت. جهت اطلاع از قیمت انواع آلو بخارا میتوانید با مدیریت فروش تماس بگیرید.

فروش آلو بخارا جهت صادرات به ترکیه

چگونگی سفارش آلو بخارا از شرکت خشکبار رایکا

جهت سفارش و خرید آلو بخارا بصورت عمده و یا جزئئ از شرکت خشکبار رایکا میتوانید ابتدا نوع آلو بخارا جهت خرید انتخاب کنید و سپس بعد از اطمینان از کیفیت و مرغوبیت محصول میتوانید نسبت به خرید عمده و یا جزئئ آن اقدام کنید.

توجه داشته باشید که قبل از خرید حتما میزان حجم خرید خود را به مدیریت فروش ابلاغ کنید تا از میزان موجودی محصول در شرکت مطلع شوید. پس از سفارش آلو بخارا ، شرکت خشکبار رایکا در کمترین زمان ممکن سفارش شما را به دستتان خواهید رساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما