مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات آلوچه و آلو زرد و….دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش آلو بخارا صادراتی مرغوب

آنچه در این مقاله می خوانید...

آیا به دنبال خرید آلو بخارا برای صادرات به دیگر کشورها هستید؟ خرید آلو بخارا از مراکز معتبر و آگاه در امر خرید و فروشهای داخلی و صادراتی یکی از عوامل مهم در موفقیت فروش محصول و بدست آوردن بازار هدف میباشد که از دغدغه های مهم بسیاری از خریداران و تجار محترم است.

استفاده از افراد مجرب و کاردان در امر خرید و فروش و بسته بندی این محصولات سبب شده تا افرادی که قصد خرید این محصول را برای صادرات دارند بتوانند با  اطمینان خاطر این محصول را خریداری و برای بازار هدف خود برنامه ریزی داشته باشند.

یکی از عوامل موفقیت در فروش محصولات به دیگر کشورها داشتن آگاهی کامل نسبت به بازار مصرفی آن کشور است که دوستان صادر کننده باید بخوبی از کم و کیف بازار هدف خود آگاه باشند. به طور مثال آلویی که به کشورهای اروپایی و آمریکا صادر میشود باید از درجه کیفیت بالایی برخوردار باشد و بسته بندی نیز از عوامل مهم فروش این محصول در بازار این کشورها میباشد.

اما صادرات به کشورهای همسایه از جمله عراق, پاکستان, هند,امارات و همچنین کشورهای حوزه CIS مانند قزاقستان و گرجستان بسیار راحتتر و کم در دسر تر میباشد.

کشورهای هند و پاکستان از مهمترین خریداران آلو بخارا ایران هستند که سالانه مقادیر فراوانی از این محصول به این کشورها صادر میشود و میتوان گفت که بیشترین خرید را این دو کشور از ایران دارند. همانطور که میدانید آلو بخارا میوه ای خنک کننده است و وجود آب و هوای گرم و شرجی در این کشورها سبب شده تا عده زیادی از مردم به خوردن آلو بخارا و دیگر فرآورده های تولیدی از این محصول ترقیب شوند.

پس لزوم داشتن آگاهی کامل از بازار هدف امری ضروری در فروش یک محصول در آن بازار میباشد.

مدیریت فروش مجموعه: مهندس تاجیک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات آلوچه و آلو زرد و….دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید