فروش آلو خشک
خانه / آلو خشک / فروش آلو خشک با قیمت مناسب و بدون واسطه

فروش آلو خشک با قیمت مناسب و بدون واسطه

فروش آلو خشک با قیمت مناسب و بدون واسطه. میوه های خشک گروهی از غذا هایی هستند که دارای مقادیر زیادی از ویتامین ها و آنتی اکسیدان می باشد. این گروه از غذا ها برای کودکان و نوجوانان که همیشه در معرض مشکلات جسمی هستند بسیار مفید است. امروزه در سراسر جهان انواع میوه های خشک تولید می گردد که هر کدام از آنها از میوه های مختلف تهیه می شوند و دارای طعم خاصی می باشند یکی از این میوه ها آلو خشک می باشد که در سراسر جهان مصرف می شود و بیشترین مصرف این محصول در کشور های آسیایی می باشد.

فروش آلو خشک

خرید اینترنتی انواع آلو بخارا

صادرات آلو خشک چقدر سودمند است؟

برای شناسایی و انتخاب بازار هدف باید چندین شاخصه را در نظر گرفت. همانگونه که می دانید مصرف میوه خشک در اکثر کشورهای جهان زیاد است و برخی از کشور ها این محصول را تولید می کنند. اما بعضی از کشور ها وجود دارند که به دلیل شرایط آب و هوایی گرم انواع شرایط تولید میوه خشک در این کشور ها کم است که به عنوان مثال می توان به کشور های حوزه خلیج فارس اشاره نمود. کشور های اروپایی آلو خشک در آنها تولید نمی گردد و کشور آلمان یکی از بزرگترین وارد کننده های آلو خشک می باشد که صادرات آلو خشک به این کشور می تواند برای شما سودمند باشد.

اگر شما صادر کننده آلو خشک هستید بهتر است که این محصول را در تناژ بالا خریداری کنید آلو خشک جزء محصولاتی است که دارای ماندگاری بالایی است و می تواند به مدت طولانی و در مسافت های زیاد حمل شود.

فروش آلو خشک

متوسط قیمت آلو خشک در بازار

متوسط قیمت آلو خشک در فصل های مختلف سال متفاوت است و در فصل تولید این محصول دارای قیمت ارزان است و در فصل های دیگر دارای قیمت بیشتری است.

قیمت آلو خشک وابسته به عوامل مختلفی دیگری نیز هست که شامل:

  • نوع آلو خشک
  • نوع بسته بندی آلو خشک
  • میزان عرضه و تقاضا
  • تغییرات قیمتی محصولات

فروش آلو خشک

فروش آلو خشک با قیمت مناسب و بدون واسطه

بازرگانی رایکا فروشنده آلو خشک در بسته بندی های مختلف است و شما می توانید در جهت خرید عمده آلو خشک با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش( آقای تاجیک) : 09157093900
تلفن دفتر: 05142254441
سامانه پیامکی: 30004505000514
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آلو خشک جهت آبگیری

خرید آلو خشک جهت آبگیری

خرید آلو خشک جهت آبگیری از مرکز تولید آن یعنی شهر نیشابور انجام میشود. شرکت …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی رایکا