قیمت خرید بهترین آلو قطره طلا

آلو قطره طلا نوعی از آلو است که دارای رنگی زرد و طعمی شیرین است. منشا تولید این محصول اروپا بوده و بعدها وارد سرزمین ما شده است. قیمت خرید محصول مذکور نسبت به تمام آلو های دیگر مناسبتر است. قیمت خرید بهترین آلو قطره طلا در شرکت خشکبار رایکا به دلیل تولید عمده این محصول بسیار ارزان و مقرون بصرفه است.

آشنایی با آلو قطره طلا

آلو قطره طلا هنگامی که از درخت چیده میشود و تازه است دارای طعم شیرین می باشد اما همین محصول را هنگامی که پوست گیری می نمایند و آن را خشک می کنند دارای طعم بسیار ترشی میشود.

رنگ آلو قطره طلا به هنگام خشک شدن بسیار زرد تر از سایر آلوها است و رنگ روشنی دارد. عمر این محصول نیز از تمام آلو های دیگر کمتر است و به هنگام خرید باید سریعاً مورد مصرف قرار گیرد.

این نوع آلو دارای آب بیشتری بوده و گوشته آن کمتر است لذا در هنگام خشک کردن سایز آن کوچک می شود.

آشنایی با آلو قطره طلا

خریدار آلو قطره طلا

آلو قطره طلا خشک شده دارای مشتریان زیادی در داخل و خارج از کشور است. کشور پاکستان از عمده خریداران این محصول است.

قیمت مناسب این آلو خشک عامل اصلی خرید آن توسط تاجران است. گاهی اوقات آلو قطره طلا را با انواع دیگر آۀو خشک مخلوط کرده و به بازار عرضه می کنند.

از این محصول میتوان جهت تهیه ترشک و لواشک و همچنین استفاده در انواع غذا ها و خورشتها بهره برد. از این رو شرکتهای تولید کننده ترشک و لواشک از عمده خریدارات آلو قطره طلا در کشور هستند.

خریدار آلو قطره طلا

فروش آلو قطره طلا

آلو قطره طلا دارای قیمت مناسبی است و از طرفی حجم تولید آن نیز بالا است و همین عوامل سبب شده تا فروش آن در بازار های داخلی و خارجی نیز بالا باشد.

شرکت خشکبار رایکا جزو شرکتهایی است که این محصول را بصورت عمده تهیه و در بسته بندیهای فله برای استفاده در کارخانه ها آماده می کند.

البته فروش آلو قطره طلا در بسته بندی های صادراتی نیز انجام می شود. نوع بسته بندی بنا به درخواست خریداران می تواند تغییر پیدا کند.

فروش آلو قطره طلا

قیمت خرید بهترین آلو قطره طلا

آلو قطره جزو اولین آلو هایی است که کار خشک کردن آن توسط کشاورزان در نیشابور انجام می شود و بعد از آن انواع دیگر آلو آماده جمع آوری از باغات بوده و مراحل خشک کردن را می گذرانند.

قیمت خرید بهترین آلو قطره طلا در فصل تولید معمولا مناسب تر از سایر فصول است چراکه میزان عرضه بالا بوده و خریداران قدرت انتخاب بیشتری دارند.

شرکت خشکبار رایکا از جمله شرکتهایی است که خریداران می توانند با تماس با آن لیست قیمت انواع آلو خشک را بصورت روزانه دریافت نمایند. البته قیمت آلو خشک تغییر آنچنان زیادی در طول سال ندارد یا حداقال در این شرکت سعی شده تا با همان قیمت درب کارخانه آلو خشک ها بفروش برسند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما