قیمت روز آلو خشک فله در بازار

قیمت روز آلو خشک فله در بازار را میتوانید از طریق ارتباط تلفنی با مرکز فروش این مجموعه دریافت کرده و نسبت به خرید انواع آلو خشک مرغوب همراه با بسته بندی و یا بدون بسته بندی با قیمت های بسیار مناسب اقدام نمایید.

خرید و فروش انواع آلو خشک در میان انواع خشکبار تولید شده در ایران رونق بسیار خوبی دارد و یکی از معاملات پر تکرار در این حوزه محسوب میشود. برای خرید آلو خشک بخاطر امکان تقلب در فروش جنس حتما باید این محصول را از مراکز معتبر  فروش آلو خشک تهیه نمایید.

کشورهای خریدار آلو خشک از ایران را در تصویر زیر مشاهده میفرمایید:

قیمت روز آلو خشک فله

قیمت روز آلو خشک بسته به بازار فروش آن و همچنین در زمان های مختلف متفاوت است. از همین رو در هنگام خرید آلو خشک باید دقت داشت که آن را از کدام بازار و در چه بازه زمانی خریداری میکنیم.

خرید آلو خشک اگر از بازاری که مرکز عرضه آن است انجام شود متعاقبا با قیمت های بهتر و ارزانتری همراه خواهد بود. در مورد بازه زمانی خرید نیز باید گفت بهترین فصل خرید همان دوره تولید آلو خشک یعنی فصل پاییز میباشد که به خاطر بالا بودن حجم عرضه قیمت ها بسیار مناسبتر خواهد بود.

اگر خواستار دریافت اطلاعات دقیق تری در مورد انواع آلو خشک و قیمت آنها هستید میتوانید با مشاورین این مجموعه تماس حاصل نمایید.

فروش آلو خشک

 

پارامتر های تاثیر گذار در قیمت انواع آلو خشک

 • کیفیت آلو خشک
 • بازه زمانی خرید
 • سایز آلو خشک
 • حجم خرید
 • نوع بسته بندی

پارامتر های تاثیر گذار در قیمت انواع آلو خشک

استان های تولید کننده آلو خشک در کشور

وجود شرایط اقلیمی متفاوت در کشور سبب شده تا ایران قدرت تولید انواع محصولات سرد سیری، معتدله و گرمسیری را داشته باشد و نیز صادرات آن ها را به کشورهای مختلف بخاطر داشتن مزیتهای تولیدی بهتر در حجم های بالایی انجام دهد.

از جمله استانهایی که بیشترین میزان تولید آلو خشک را در کشور به خود اختصاص داده اند میتوان به استانهای:

 1. خراسان رضوی
 2. خراسان شمالی
 3. خراسان جنوبی
 4. آذربایجان شرقی
 5. همدان
 6. اصفهان

اشاره نمود که بیشترین حجم تولید در بین این استانها مربوط به استان خراسان رضوی میشود.

دریافت قیمت روز آلو خشک لازمه ای برای خرید انواع آلو خشک در حجم های مختلف است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما