فروش آلو خشک
خانه / آلو / آلو خورشتی / قیمت هر کیلو آلو خورشتی در کارخانه

قیمت هر کیلو آلو خورشتی در کارخانه

قیمت هر کیلو آلو خورشتی در کارخانه. قیمت آلو خورشتی عرضه شده توسط کارخانه به چه صورت است؟ آیا می توان از راه سایت های فروش آلو خورشتی از قیمت این محصول با خبر شد و قیمت انواع آلو خورشتی که توسط مراکز مختلف به بازار عرضه می گردد را با هم مقایسه نمود؟

آلو خورشتی در بسته بندی های مختلفی به بازار عرضه می گردد و این محصول از انواع مختلف نژاد های آلو تهیه می شود. قیمت آلو خورشتی در بازار از ۲۶۰۰۰ تومان شروع و به ۳۲۰۰۰ هزار تومان می رسد که بستگی به نوع آلو خورشتی دارد.

قیمت هر کیلو آلو خورشتی

مصرف کنندگان بزرگ آلو خورشتی

محصول آلو خورشتی از قدیم یکی از چاشنی های مورد استفاده در غذا های ایرانی می باشد و این محصول باعث می شود که غذا دارای طعمی بی نظیر و خوش رنگ لعاب گردد.

در کشور ما مراکزی که بیشترین مصرف آلو خورشتی را دارند رستوران ها و آشپزخانه ها می باشند و این مراکز همیشه آلو خورشتی را به صورت عمده خریداری می کنند.

قیمت هر کیلو آلو خورشتی

آلو خورشتی خوب را از کجا بخریم؟

سایت بازار آلو خورشتی ایران یک از عرضه کنندگان آلو خورشتی خوش طعم و با کیفیت می باشد. آلو خورشتی عرضه شده توسط این مرکز دارای مزیت های زیر است:

  • در داخل آن هسته میوه آلو مشاهده نمی شود.
  • در داخل آن ضایعات مثل شاخ و برگ درخت مشاهده نمی شود.
  • آلو خورشتی عرضه شده توسط این مرکز دارای سایز مناسب و گوشتی است.

قیمت هر کیلو آلو خورشتی

قیمت هر کیلو آلو خورشتی در کارخانه

قیمت آلو خورشتی را می توان از طریق سایت های اینترنتی نیز بدست آورد. بازرگانی رایکا از جمله تولید کنندگان و عرضه کنندگان آلو خورشتی به قیمت کارخانه و به صورت عمده می باشد.

این مجموعه توان تأمین آلو خورشتی را در تمام طول سال را دارد و یکی از صادرکنندگان این محصول است و شما می توانید در جهت دریافت قیمت آلو خورشتی با مدیر فروش این مجموعه تماس حاصل نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش( مهندس مرشدی) : 09129683661
تلفن دفتر: 05142254441
سامانه پیامکی: 30004505000514
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

آلو خشک

قیمت عمده آلو خورشتی

خورشت آلو یکی از پر طرفدار ترین انواع غذاها در بین جامعه ایرانی است و …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی رایکا