مرکز خرید آلو بخارایی مرغوب و درجه یک

مرکز خرید آلو بخارایی مرغوب و درجه یک. خرید آلو بخارایی همیشه مورد توجه تجار و صادرکنندگان بوده است هر ساله مقدار زیادی از آلو بخارا به کشور های مختلف صادرات می شود.

این مرکز آلو بخارایی مرغوب و درجه یک را به صورت اینترنتی و بدون واسطه و با قیمت مناسب به مشتریان عرضه می کند و مشتریان می توانند در جهت سفارش آلو بخارا با مدیر فروش این مجموعه تماس بگیرند.

مرکز خرید آلو بخارایی

مرکز خرید آلو بخارایی

روش تولید آلو بخارا

آلو بخارا یکی از تولیدات شهر نیشابور می باشد که هر ساله مقدار زیادی از این محصول به بازار های مختلف صادر می شود. آلو بخارا در شهر نیشابور به دو صورت آفتابی و دودی تولید می گردد.

  • دودی: روش تولید به این شکل است که ابتدا میوه آلو را پوست گرفته و در داخل اتاق هایی قرار داده و به وسیله دود گوگرد آنها را خشک می کنند.
  • آفتابی: در روش آفتابی آلو بعد از آنکه پوست گیری شد در مقابل نور آفتاب قرار داده و خشک می کنند.

مرکز خرید آلو بخارایی

نحوه خرید آلو بخارا

آلو بخارا را می توان به روش های مختلف و گوناگون خریداری نمود که شامل موارد زیر است:

  1. خرید از طریق سایت های اینترنتی
  2. خرید از طریق شبکه های اجتماعی
  3. مراجعه به صورت حضوری
  4. مراجعه به دفتر فروش

مرکز خرید آلو بخارایی

مرکز خرید آلو بخارایی مرغوب و درجه یک

بازرگانی رایکا یکی از مراکز خرید آلو بخارا می باشد که به صورت اینترنتی فعالیت می کند این مجموعه انواع آلو بخارا را با قیمت مناسب و بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند.

شما می توانید در جهت سفارش انواع آلو بخارا به وسیله راه های ارتباطی موجود در سایت با مدیر فروش این مجموعه تماس گرفته و محصول خود را سفارش دهید. این مجموعه برای اینکه مشتری از کیفیت محصول آسوده خاطر شود قبل از خرید نمونه ای از محصول مورد نظر را برای مشتری ارسال می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما