مرکز فروش آلو خشک خورشتی مرغوب

آلو خشک خورشتی مرغوب با قیمت‌های فوق العاده و با تخفیف های ویژه را از مرکز فروش معتبر می‌توان سفارش داد. آلو خشک مزه غذاها را بهتر می‌کند و به خصوص استفاده آن در خورشت بسیار رایج است که به همین دلیل به آلوی خورشتی معروف است.

مرکز فروش آلو خشک خورشتی مرغوب

ویژگی های برتر آلو خشک خورشتی مرغوب

ویژگی های برتر آلو خشک خورشتی مرغوب به نظر می‌رسد منشا آلو به مناطق قفقاز، آناتولی (منطقه ترکیه امروزی) و فارس (ایران کنونی) برمی گردد.

در صورت خرید آلو خشک به عنوان یک ماده غذایی طعم دهنده، باید آلوها را بگذارید تا یک شب خیس شوند و صبح روز بعد به همراه آب باقیمانده مصرف شوند.

برای تقویت اثربخشی آنها، می‌توان آنها را به همراه سایر مکملهای طبیعی مانند بذر کتان یا پسیلیوم مصرف کرد. آلو خشک همچنین دارای خواص مقوی، تصفیه کننده و انرژی زا است که آن را در تغذیه ورزشی مفید می‌کند.

از طرف دیگر، آلو حاوی مواد زیادی از فنل ها و ویتامین c با عملکرد آنتی اکسیدانی است. غلظت پتاسیم، ویتامین K و کاروتنوئیدها (معادل رتینول – پرو ویتامین A) بسیار زیاد است.

آلو میوه ای گرد یا بیضی شکل با ساختاری قلبی شکل است که توسط شیاری که از طول کشیده شده، عبور می‌کند و عملاً آن را به دو قسمت تقسیم می‌کند.

هسته آن حالت مستطیلی است و داخل آن دو دانه قرار دارد که پس از یک ماه، توانایی جوانه زنی خود را از دست می‌دهند. به طور کلی قطر آن 7 سانتی متر و وزن آن 65 گرم است که رنگ پوست آن یکنواخت است.

هر نوع رنگ و طعم متفاوتی دارد به عنوان مثال آلو زرد، دارای طعم ترش و حالت اسیدی و آب زیاد دارد. قرمز، آبدار و شیرین است و سیاه برای پخت و پز در دسرها بسیار مناسب هستند.

توزیع کننده آلو خشک خورشتی اعلا

توزیع کننده آلو خشک خورشتی اعلا توزیع آلو خشک با کیفیت و مرغوب با قیمت‌های ویژه را از مراکز توزیع عمده معتبر می‌توان سفارش داد. فروش آلو خورشتی با شرایط ویژه انجام می‌گیرد که می‌تواند رضایت مشتریان را جلب کند.

آلو به دلیل محتوای ویتامین ها و نمک های معدنی یک کمک ارزشمند در برابر خستگی است. سرشار از آنتی اکسیدان‌هایی مانند فلاونوئیدها و پلی فنول ها است.

این میوه همچنین حاوی دیفنیلیساتین است. ماده ای که عملکرد روده را تحریک می‌کند. بنابراین آلو در صورت یبوست مفید است. آنها همچنین سم زدا و ادرار آور هستند.

آلو زرد دارای پوست آلی است که دارای بالاترین میزان فیبر است، در حالی که آلوی پوست قرمز غنی ترین منبع آنتی اکسیدان است. همچنین آلو خشک به جلوگیری از پوکی استخوان در زنان در یائسگی کمک می‌کند.

آلو خشک از نظر مواد مغذی غنی تر است و بیش از 4 برابر از انواع تازه آن کالری دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما