مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات آلوچه و آلو زرد و….دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فوق العاده آلو بخارا ممتاز نیشابور |قیمت ارزان + بسته بندی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تامین بهترین نوع آلو بخارا در طول سالفروش فوق العاده آلو بخارا ممتاز نیشابور
فروش آلو خشک

فروش فوق العاده آلو بخارا ممتاز نیشابور با قیمت ارزان و بسیار مناسب با توجه به کیفیت آلو و همچنین عرضه در بسته بندی های صادراتی در تمام طول سال در این شرکت تولید کننده آلو بخارا انجام شده و خریدارانی که قصد عرضه آلو بخارا را در دیگر بازار ها دارند میتواند از تجربیات این شرکت بهرمند شوند.

شهرستان نیشابور اصلی ترین تولید کننده آلو بخارا در کشور است و سالانه بالغ بر 200 هزار تن انواع آلو در این شهرستان تولید شده و روانه بازارهای داخلی و صادراتی میگردد.

خرید آلو خورشتی مرغوب

 

تامین بهترین نوع آلو بخارا در طول سال

تامین آلو بخارا در تناژ بالا برای افراد و مراکز فروشی که نیاز به این محصول در طول سال دارند در برخی از اوقات دردسر ساز میشود و دیده شده که همیشه نمیتواند آلو بخارا را در یک درجه کیفی مشخص دریافت نمایند.

لذا کار کردن با مرکزی که توانایی تامین بار مورد نیاز بازار را در مقادیر مختلف و کیفیت و درجه بندی مشخص داشته باشد امری بسیار ضروری است. این مجموعه با توجه به حجم کار بالا و خرید بالای آلو بخارا از کشاورزان و داشتن یک واحد سورتینگ مجهز با افرادی ماهر، این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است که بدون دغدغه خرید آلو بخارا خود را در تمام طول سال انجام دهند.

فروش آلو خشک بخارا

فروش فوق العاده آلو بخارا ممتاز نیشابور

با توجه به این امر که فصل پاییز و زمستان همراه است با عرضه بالای آلو بخارا به بازار، خرید آلو بخارا در این بازه زمانی میتواند بسیار باصرفه باشد به دو دلیل:

  1. چون فصل پاییز، فصل تولید آلو بخارا است لذا محصولات از درجه کیفی خوبی برخوردار بوده و طعم و مزه فوق العاده ای دارند.
  2. این فصول همراه هستند با عرضه بالای آلو بخارا به بازار توسط کشاورزان و تولید کنندگان، از همین رو قیمتها نیز به علت عرضه بالا بسیار مناسب هستند.
مدیریت فروش مجموعه: مهندس تاجیک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات آلوچه و آلو زرد و….دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید