صادرات آلو بخارا به استرالیا | تامین سریع و بدون دردسر آلو بخارا صادراتی

استرالیا از جمله کشورهایی است که میزبان بسیاری از انواع خشکبار ایرانی میباشد. صادرات آلو بخارا به استرالیا در سالهای اخیر رشد خوبی داشته و میتوان از استرالیا بعنوان یک بازار تازه کشف شده برای این محصول یاد نمود. در این شرکت آلو بخارا صادراتی در سریعترین زمان ممکن برای صادرکنندگان آماده شده و در بسته بندیهای صادراتی عرضه میگردد.

صادرات آلو بخارا

صادرات چشمگیر خشکبار ایران و میزان ارز حاصل شده

در شرایط کنونی و با توجه به پیشرفت صنایع تولیدی خشکبار در ایران سالانه بیش از 2 میلیارد دلار انواع خشکبار از ایران به کشورها مختلف صادر شده است.

خشکبار ایرانی بر اساس آمار به 50 کشور دنیا صادر میشود که از جمله آنها میتوان به:

صادرات چشمگیر خشکبار ایران و میزان ارز حاصل شده کشورهای اروپایی:

  • آلمان، فرانسه، انگلستان، ایتالیا، اسپانیا، سوئد، نروژ، پرتغال

صادرات چشمگیر خشکبار ایران و میزان ارز حاصل شده کشورهای حوزه خلیج فارس:

  • قطر، امارات متحده عربی، عربستان، کویت، عراق

صادرات چشمگیر خشکبار ایران و میزان ارز حاصل شده کشورهای آسیایی:

  • چین، کره جنوبی، ژاپن، استرالیا و روسیه

صادرات چشمگیر خشکبار ایران و میزان ارز حاصل شده آمریکای شمالی:

  • کانادا و استرالیا

اشاره نمود.

صادرات آلو بخارا

صادرات آلو بخارا به استرالیا

استرالیا از جمله کشورهایی است که ایرانیان بسیاری به آنجا مهاجرت کرده و زندگی میکنند. از همین رو این افراد میتوانند سفیران خوبی برای فروش محصولات ایرانی از جمله آلو بخارا در این کشور باشند.

جمعیت کشور استرالیا بالغ بر 25 میلیون نفر تخمین زده شده که اکثر آنها مهاجر هستند و بومیان استرالیا فقط 2.5 درصد از جمعیت کل مسترالیا را تشکیل میدهند.

استرالیا در نیم کره جنوبی زمین قرار گرفته و از آب و هوای گرمسیری برخوردار است. از همین رو آلو بخارا بعنوان یک میوه خشک که دارای طبعی سرد است میتواند برای استفاده افراد و پایین آوردن دمای بدن آنها در هوای گرم استرالیا بسیار مناسب باشد.

صادرات آلو بخارا

صادرات آلو بخارا به استرالیا با توجه به آمار گمرکات کشور در حال افزایش است و با توجه به اینکه اقتصاد این کشور مبتنی بر بازرگانی و کشاورزی است لذا کار فروش و بازاریابی برای آلو بخارا و دیگر خشکبار ایرانی میتواند بسیار راحت باشد.

تامین سریع و بدون دردسر آلو بخارا صادراتی

این شرکت تولیدی و بازرگانی از جمله شرکت های فعال در زمینه تولید و بسته بندی آلو بخارا در شهرستان نیشابور است و سالانه مقادیر زیادی از این محصول را به بازارهای داخلی و صادراتی عرضه میدارد.

به علت داشتن تجربه در امر صادرات و شناخت بازارها و همچنین داشتن کارگاه مجهز، آلو بخارا را در سریعترین زمان سورت و در بسته بندیهای مناسب با بازار هدف عرضه مینماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما