شرکت توزیع آلو بخارا در نیشابور

آلو بخارای درجه یک و دیگر انواع آلو خشک و آلوچه از محصولات اصلی کشاورزان در استان خراسان رضوی است. عرضه و فروش مستقیم این محصولات از طریق شرکتهای تولید و بسته بندی در این استان انجام می شود. شرکت خشکبار رایکا نیز از شرکت های فعال در این زمینه است که با قیمت های بسیار مناسب آلو بخارا را به فروش می رساند.

در رابطه با آلو بخارا در ادامه اطلاعات کلی به خصوص مربوط به بازار تولید و عرضه آنها داده می شود. توصیه می شود جزئیات تامین و پاسخ سوالات خود را از طریق ارتباط مستقیم با مشاوران مجموعه خشکبار رایکا دریافت نمایید.

شرکت توزیع آلو بخارا در نیشابور

انواع آلو بخارای تولید شده در خراسان رضوی

استان خراسان رضوی در سال‌های گذشته به یکی از قطب های اصلی تولید انواع آلو خشک مخصوصاً آلوبخارا تبدیل شده است. در این منطقه انواع آلو بخارا با کیفیت های مختلف تولید شده و در بازارهای داخلی و خارجی به فروش می رسد.

انواع آلو خشک در این منطقه در حجم بالای تولید می شود اما به صورت تخصصی چهار نوع از آلو بخارا هایی که دارای تولید بیشتری است  عبارتند از:

آلو رسمی: این نوع از آلو معمولاً بین انواع آلو خشک دیگر از سایز کوچک تری برخوردار است و سایز آن معمولا بین ۲ تا ۳ سانت می باشد. لازم به ذکر است که بیشترین میزان سطح زیر کشت باغات نیشابور به تولید آلو بخارای رسمی اختصاص یافته است.

آلو بخارای حاج حسنی: این نوع آلو معمولاً دارای سایز درشت و طعمی تقریباً  ترش  است. هسته آلو بخارای حاج حسنی نسبت به انواع آلو خشک دیگر دارای سایز درشت تری است. این محصول از محصولات لوکس شرکت است.

آلو بخارای شوقانی: این محصول نیز دارای سایز متوسط و درشت است که از طعم ملسی هم برخوردار می باشد. یکی از ویژگی های مهم این محصول خاصیت هسته جدا بودن آلو است. از همین رو قیمت آن نیز نسبت به انواع دیگر آلو خشک تولید شده در نیشابور بالاتر می باشد.

آلو بخارای طرقبه سبز: این محصول نیز از سازهای کوچک، متوسط و درشت برخوردار است. که طعم آن بسیار شیرین است این محصول مصرف بالایی در بازار داخلی کشور داشته و اکثرا توسط کشاورزان خراسانی به صورت آفتابی و ارگانیک خشک و تولید می شود.

شرکت توزیع آلو بخارا در نیشابور

صادرات آلو بخارای درجه یک ایران

آلو بخارای ایران به دلیل اینکه یکی از بهترین و ارزانترین انواع آلو خشک تولید شده در جهان محسوب می شود در بازارهای کشورهای مختلف از جمله کشورهای همسایه ایران در حجم های بالا خرید و فروش می شود. آلو بخارا هم به صورت آفتابی و هم به صورت دودی در این کشورها به فروش میرسد.

به صورت کلی آلو بخارا در سه گرید کیفیتی به کشورهای مختلف صادر می شود که شامل انواع آلو بخارای درجه یک، آلو بخارای درجه ۲ و آلو بخارای ضایعات می شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص انواع آلو بخارا می توانید از مقالات منتشر شده در وب سایت این مجموعه استفاده کنید و با واحد فروش و مشاوره این مجموعه ارتباط برقرار نمایید.

شرکت توزیع آلو بخارا در نیشابور

دریافت قیمت روز آلو بخارای ارگانیک و طبیعی

برای اطلاع از قیمت روز آلو  باید ابتدا پارامترهای کیفیتی به صورت دقیق مشخص شود. زیرا تنوع در فروش و صادرات آلو بخارا زیاد است در همین راستا ابتدا باید موارد زیر مشخص شود تا بتوان قیمت دقیق را اعلام کرد

( نوع آلو بخارا، درجه کیفی آن، نوع بسته بندی، آفتابی و یا گوگردی بودن آن )

با مشخص شدن تمامی این موارد در کنار مشخص شدن حجم سفارش قیمت روز را از کارشناسان فروش این مجموعه دریافت نمایید.

از آنجایی که حجم بالایی از آلو بخارای ایران برای صادرات مورد استفاده قرار می گیرد نرخ ارز نیز تاثیر مستقیم بر قیمت روز آلو بخارا خواهد داشت در همین راستا امکان درج قیمت دقیق در بازار امروزی بر روی سایت وجود ندارد.

در این راستا می‌توانید تنها با یک تماس در کوتاهترین زمان قیمت روز آلو بخارا مد نظر خود را دریافت نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما