صادرات آلو بخارا به کشورهای عربی

کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس و شمال آفریقا بازار های بالقوه ای برای صادرات آلو بخارا دارند. جمعیت کشورهای عرب حدود 600 میلیون نفر است که با بازار یابی خوب و ایجاد واحد های فروش محصولات ایرانی در این کشورها می توانیم سود سرشاری را وارد کشور کنیم. صادرات آلو بخارا به کشورهای عربی در سال های اخیر رشد خوبی داشته و این نشان دهند آن است که آلو بخارا پتانسیل خوبی برای فروش در این کشورها دارد.

در حال حاضر کشورهای حاشیه خلیج فارس خرید آلو بخارا از ایران را انجام می دهند و چون ذائقه غذایی مردم اکثر این کشورها با هم یکی است می توانیم با بازاریابی خوبی در دیگر کشورهای عربی فروش آلو بخار را بالا ببریم.

صادرات آلو بخارا به کشورهای عربی

صادرات آلو بخارا به کشورهای عربی چگونه است؟

صادرات آلو بخارا به کشورهای عربی توسط شرکت های خصوصی انجام می شود و تاجران خشکبار از عمده صادر کنندگان آلو بخارا به این کشورها هستند.

تولید کنندگان برتر آلو بخارا صادراتی با دانش و تخصص خود در حال فعالیت در این حوزه هستند تا بتوانند محصولی با کیفیت عالی را با قیمت مناسب تولید نمایند و به بهترین شکل آلو بخارا را به کشورهای متقاضی آن صادر کنند.

برای صادرات آلو بخارا به کشورهای عربی باید در ابتدا میزان درخواست و نیاز این کشورها را به آلو بخارا را مورد بررسی قرار داد. پس از این مرحله آلو بخارا با بسته بندی صادراتی و با لیبل صادرات به گمرک تحویل داده می شود. بر روی لیبل نوع آلو بخارا، میزان کیفیت و تاریخ تولید و انقضاء آن درج شده و در مرحله بعد آلو بخارا بسته بندی شده در مراکز نظارتی نشان استاندارد دریافت نموده و خریداران عمانی می توانند آن را از گمرک تحویل گرفته و در بازار آن کشور توضیع نمایند.

صادرات آلو بخارا به کشورهای عربی

قوانین صادرات آلو بخارا به کشورهای عربی

در ادامه برخی از قوانین مربوط به صادرات آلو بخارا را را که باید به آنها توجه کرد را بیان می کنیم. البته ناگفته نماند که این قوانین در سخت گیر ترین حالت برای بعضی از این کشورها است است و تعدادی دیگر آنها این قوالنین سختگیرانه را ندارند و صادرات به آنها آسانتر است. از جمله این قوانین عبارتند از:

  • آلو بخارا تولید شده باید با بالاترین درجه کیفی باشد.
  • برند تولید کننده باید استاندارد های لازم را  داشته باشد.
  • ارائه بسته بندی های شکیل و متنوع بسیار ضروری است.
  • درج اطلاعات مربوط به الو بخارا بر روی بسته بندی ها ضروری است.
  • شرکت صادر کننده باید مدارک معتبر داشته باشد.

بدیهی است که هر چقدر کیفیت محصول تولید شده بالاتر باشد پیدا کردن مشتری برای آن آسانتر خواهد بود و صادرات آن نیز راحت تر انجام می شود. لذا پیشنها ما برای افرادی که قصد صادرات آلو بخارا به دیگر کشورها را دارند این است که با مجموعه های توانمند در زمینه تولید و صادرات آلو بخارا وارد همکاری شوند.

صادرات آلو بخارا به کشورهای عربی

آشنایی تولید کننده آلو بخارا صادراتی

شرکت خشکبار رایکا از شرکت های پیشرو در زمینه تولید و فروش آلو بخارا با آخرین متد روز می باشد. این شرکت با مطالعات بر روی بازار کشورهای دیگر از میزان سفارش و نیاز آلو بخارا در دیگر کشورها آگاه بوده و در هنگام قرار داد با مشتریان صادراتی این اطلاعلت را در اختیار آنها قرار می دهد که کمک شایانی به تار نموده تا بهترین گزینه ها را برای صادرات انتخاب کرده و سود بالایی نیز بدست آورد.

این شرکت برای کشور هایی که ایران با آنها روابط خوبی ندارد نیز برنامه داشته که برای مثال می توان به صادرات آلو بخارا به کشور عربستان اشاره نمود که با وجود ممنوعیت واردات این کشور از ایران ما توانستیم الو بخارا را به عربستان صادر نماییم. با ما از طریق مسیرهای ارتباطی موجود در سایت تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما